Fotograf na svatbu 19.5.2018 Benice

Krásný den, sháníme fotografa na svatbu 19.5.2018 na barokním statku Benice (střední Čechy, Benešovsko). Nemáte někdo zkušenosti/doporučení. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Fotografie a další informace najdete na mých stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji krásný den. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
@michaela982 Dobrý den Míšo, napsal jsem Vám zprávu :-) pěkný den Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na statku Benice letos fotim svatbu tyden pred Vasi svatbou. :-) Podivejte se na me stranky, pokud Vas mé fotky zaujmou rada se s Vami sejdu treba i v Benesove. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Víc info, když budete mít zájem pošlu do sz. :-) S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si dovoluji nabídnout své služby. Více informací vám rád sdělím v soukromé zprávě. S pozdravem, Tomáš Princ
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela982 Dobrý den Míšo, prohlédněte mou práci a kdyby to bylo ono, rád budu opět v Benicích fotit :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám zatím volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký den Robin Puškáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek víkendu S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Koukněte na můj profil, kde mám i jednoduchý ceník. Hezký den, Anna.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám zatím neobsazený. Kompletní prezentaci a ceník naleznete v odkazu zde pod čarou. Pokud by Vás oslovil můj styl, dáme schůzku a probereme vše potřebné. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Moje portfolio a více informací naleznete na mých stránkách. Pokud Vás má práce zaujme, ozvěte se a domluvíme podrobnosti. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme volný, budeme proto rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela982 Zdravím Vás, také se připojuji s volným termínem. Vybrala jste si nádherné místo pro váš svatební den. Ráda vám svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé doporučení zde na beremku a na mé portfolio. Děkuji za nahlédnutí. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Díky a jsem s pozdravem, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, hoci mám za sebou už veľa svadobných fotení. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. Tomas
Odpovědět
Profilova fotka
HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? JEZDÍM FOTIT SVATBY PO CELÉ ČESKÉ REPUBLICE A DO ZAHRANIČÍ. ZACHYCUJI VÁŠ SVATEBNÍ DEN VE SNÍMCÍCH TAK JAK PROBÍHÁ. ZACHYTÍM TY NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY A VAŠE EMOCE.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela982 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, i já se přidávám se svou nabídkou služeb. ;-) Více informací na kartě nebo webu. S pozdravem Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den přeji, Termín Vaší svatby mám volný. Gratuluji k zasnoubení ☺️ Nabídku zasílám v soukromé zprávě. Pokud Vás má práce zaujme ozvěte se a domluvíme podrobnosti. Velice rád se stanu Vaším svatebním fotografem. S pozdravem a hezký den Tomášek Foto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám a případně vše potřebné zjistíte u mě na webu. Hezký den přeji. Kuba
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla služby fotografky Mii Mirrelli. Je z Prahy, ale jezdí po celé České republice. Pokud Vás fotografie zaujmou, ráda zodpovím veškeré dotazy. Přeji krásný den, Lenka Doporučení a hodnocení máme na facebookových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda nafotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na mé FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. V případě zájmu prosím se ozvěte co nejdříve, abychom projednali detaily a popřípadě se sešli osobně. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z Lipí, u Českých Budějovic. Moje termíny jsou pro vás zatím všechny volné, mohu se vám tedy snadno přizpůsobit. Osobní přístup, přirozené fotografie. Jednoduchost v detailu.Ráda vám pomohu s vaším projektem a uspokojím vaše požadavky. Mohli bychom si případně zatelefonovat, nebo napsat, abychom zjistili, zda spolu můžeme spolupracovat?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@michaela982 dobry den mohu se zeptat na zkusenosti na statku Benice? Moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?