Fotograf na svatbu 18.8.2018

Dobrý den, je tady nějaký fotograf, který má volný termín na svatbu 18.8.2018 Zlínský,Olomoucký,Moravskoslezský kraj? Děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den. volný termín zatím mám. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když by se Vám fotky líbily a cena zaujala, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na stránkách (pod příspěvkem). Přeji hezký den. Lukáš
Odpovědět
Zatím mám volno :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, několik poptávek, ale zatím nic potvrzeného, tudíž také aktuálně volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info posílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a mohu vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ceny najdete na webu. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. Vše potřebné naleznete na mých stránkách. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno zatím mám, mrkněte na web a napište :-) . Klára
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tento žádaný termín mám ještě volno, mrkněte i ke mě na fotky:) Víťa
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a při objednání fota i videa nabízím ještě slevu. Víc posílám ve zprávě.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, také mám tento termín volný. Na stránkách najdete fotky i informace o focení. Pokud byste měla zájem mohu zaslat i kompletní galerii svatby, abyste měli představu jak vypadají všechny fotky :) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré info naleznete na mých internetových stránkách. S pozdravem Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj.. taky mám volno. Na webu najdete ceník a ukázky mojí práce. Přema
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, vybírat je jistě z čeho, ale přihazuji ještě jednu nabídku, co kdyby.... :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám volný. Klidně koukněte na web nebo FB. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud se vám má práce zalíbí tak stačí napsat? Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín máme zatím neobsazený. Na našem webu máme cenovou nabídku na rok 2018 (můžete si zde termin i nezavazne rezervovat). Nabízíme např. ručně vyráběné fotoknihy a spolupracujeme s vlastní kadeřnicí a floristkou. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Kroupa, KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vaši svatbu nafotím. Poslal jsem Vám SZ s nabídkou. Mrkněte také na můj web, kde najdete ukázky mé práce. Budu se těšit na zprávu od Vás. David
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď si ma vyberiete za fotografa vášho svadobného dňa. Na beremese začínam, preto mám uvádzaciu cenu iba 5000 Kč za celodenné fotenie. Moje práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Prajem pekný deň. tomas
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, @miamia8 Rádi pro Vás zařídíme vše okolo: - FOTOGRAFIÍ - zdarma fotoobraz! - VIDEA - styl Cinema Wedding, 4K rozlišení! - FOTOKOUTKU - s okamžitým tiskem fotografií na místě svatby včetně plátna a rekvizit (skvělá zábava pro svatebčany) Na naši práci a reference se můžete podívat na našem facebooku, webových stránkách a Youtube kanálu. Více o nás najdete také zde na Beremese v našem profilu. S přáním krásné svatby, Váš tým ZachyťTo.cz foto a video :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda vám vyfotím vaši významnou životní událost. Mé portfolio naleznete na FB stránce Portréty, svatby...viz níže a na mém profilu. Lenka Hoffmannová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :-) S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám. Kdyžtak koukněte na mé stránky. Když by se vám můj styl zamlouval, nebojte se ozvat;) Přeji šťastnou ruku při "výběru". Kuba
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?