Menu Forum

Fotograf na svatbu 18.7.2014, Mladá Boleslav

13. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
lendulm
Registrovala se 29. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lendulm
Registrovala se 29. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků. Region Mladá Boleslav.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, hledám fotografa na svatbu 18.7.2014. Chtěla bych fotky od přípravy nevěsty až do průběhu hostiny a nějaké pěkné fotky novomanželů emoticon
9. únor 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte.

Mirka a Petr Čočkovi
9. únor 2014 v 10:43  •  www.4eyes.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si nabídnout Vám naše služby. Váš termín máme stále neobsazený. Pokud by Vás nabídka fotografických, případně kamerových služeb oslovila, moc rád si s Vámi a přítelem domluvím nezávaznou schůzku k probrání všech podrobností.
Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
9. únor 2014 v 11:26  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Dobrý den,
pokud se Vám budu líbit, ozvěte seemoticon
9. únor 2014 ve 14:19  •  www.khiria.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Foto a video - Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
atelier_petra
Atelier Petra
Petra Lončáková PRO

Dobrý den. I k nám na web se můžete podívat. Cestu do Boleslavi máme zdarma. Pěkný den. Petra
9. únor 2014 v 17:52  •  www.atelier-petra.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Svatby fotíme vždy ve dvou a na tuto svatební sezónu poskytujeme 25% slevu. Naše fotky si můžete prohlédnou zde a také na facebooku (fotoateliér atelika). Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit. emoticon
9. únor 2014 v 18:43  •  www.atelika.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofialovi
Ondřej a Simona Fialovi - fotofialovi.cz
Simona a Ondřej Fialovi PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“DÁREK NA VALENTÝNA PRO VAŠEHO PARTNERA? UVOLNILO SE JEDNO MÍSTO NA BOUDOIR! Termín 24. ledna 2015 a to v čase 12:15 - 15:30. V případě zájmu prosím pište na info@fotofialovi.cz , sem na facebook nebo přímo na tel. 608750450. Děkuji za sdílení:)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
fotofialovi
Ondřej a Simona Fialovi - fotofialovi.cz
Simona a Ondřej Fialovi PRO

Foto a video - Region Liberec
8

“DÁREK NA VALENTÝNA PRO VAŠEHO PARTNERA? UVOLNILO SE JEDNO MÍSTO NA BOUDOIR! Termín 24. ledna 2015 a to v čase 12:15 - 15:30. V případě zájmu prosím pište na info@fotofialovi.cz , sem na facebook nebo přímo na tel. 608750450. Děkuji za sdílení:)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer, uvedený termín máme v tuto chvíli volný, budeme rádi, když se podíváte na naše webové stránky emoticon Simča a Ondra
9. únor 2014 ve 21:20  •  www.fotofialovi.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
123fotime (41 r.)
SVATEBNÍ FOTOGRAF Pavel Libora
Pavel Libora, člen Asociace profesionálních fotografů ČR PRO

5
 Dobrý den, předně bych rád popřál hodně štěstí pro vstup do manželství. Jinak budu rád, když se podíváte do mojí galerie, a pak můžeme vymyslet výběr foto balíčku. Navíc ted máme ještě Valentýnské slevy. Termín mám zatím volný. Mějte prima den. Pavel
10. únor 2014 ve 13:26  •  www.123fotime.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bride_cat
Registrovala se 10. února 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bride_cat
Registrovala se 10. února 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já můžu jen doporučit www honzamartinec com/
Byli jsme moc spokojení! emoticon
10. únor 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

@lendulm Dobrý den. Mohu Vám také nabídnout své fotoslužby. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách (viz. níže). Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se pěkně, Petra
11. únor 2014 v 01:17  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maninka_sk
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Slaný, Česká republika.
  • Svatba byla 8. června 2013
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
maninka_sk
Registrovala se 12. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Slaný, Česká republika.
  • Svatba byla 8. června 2013
    Region Kladno
 @lendulm za sebe zezu.cz, najdeš jí i tady. Fotila mi svatbu a je naprosto úžasná! emoticon
11. únor 2014 v 09:28  •  Svatba byla v červnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. únor 2014 v 10:43 • jancakr
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, váš termín mám zatím volný. Podívejte se na mé stránky a v případě zájmu mě prosím kontaktujte. celý den fotím za 6000Kč, foto předávám na DVD, cestu ani nic jiného neplatíte...
11. únor 2014 v 17:26  •  www.photosnirer.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lendulm
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lendulm
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrý den, všem děkuji za nabídky, fotografa již máme. Přeji spoustu krásných fotek emoticon
13. bře 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí