Fotograf na svatbu 18.5.2019, Praha - západ

Dobry den, Poptávám fotografa na 18.5.2019, který nebude stát milion :) . Svatba bude v Číčovicích (Praha-zapad). Děkuji za nabídky Petra Brýdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám líbí moje ukázka, napište a ráda Vám zašlu ceník. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@pbrydlova Dobrý den Petro, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza PS: milion Kč si prozatím neříkám, možná až příští rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám zatím volný. Pokud by Vás má práce oslovila, ozvěte se :) Děkuji a přeji hezký večer S pozdravem Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Fotím dokuemntárně a také na film nebo digi. Více mám na webu, i ceník. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@pbrydlova Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu. S pozdravem David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@pbrydlova Dobré ráno, sice netuším, jaká cenová představa se schováná za tím "milionem", :-) ale zkusím Vám také nabídnout naše služby. Číčovice jsou totiž krásné místo na svatby. Podrobnosti posílám v soukromé zprávě. Srdečně Alice Hekrdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já si neučtuji milion ;) a jsem z Prahy. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! I já bych Vám rád nabídl své služby.:) Více informací najdete na kartě, případně na webu. Mějte se a smějte se.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme :). Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se pridavam s volnym terminem. Milion urcite nestojim, uplne nejlevnejsi taky nejsem:) Vsak kouknete na stranky, kde se dovite vse potrebne;)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Ceny začínají už na půl miliónu, takže se do limitu určitě vejdeme :) Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pbrydlova dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Více info posílám do zprávy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám zatím volný :-). Kdyby má práce zaujala (viz webovky), není problém se domluvit. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Hezký den, dovolím si nabídnout své služby. Jsem z Prahy 5, čili k Vám to mám kousek. Více fotek najdete na mém webu Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
@lumaphoto @filipmensikfojtik @moudry_fotograf @veronika_tvrda @jakubstepan @janzeman @ppawlusha @weddingsphoto_cz @vyjimecnymomentcz @beautyfoto @martyfoto @marpefoto @aleafoto @davidlidmila @paveldufek @robinpuskas @honzajezdik_photography @marcelanovotna Dobrý den, Děkuji Vám za nabídku, po pečlivém výběru ze všech obdržených nabídek jsme si vybrali někoho jiného. Přeji hezký den Petra Brýdlová
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@pbrydlova Přeji krásný den, přikládám ceník a níže najdete i odkaz na web. Váš termín mám volný, budu se případně těšit. Zdravím, pavla
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 18.5. mám zatím volný a mé portfolio najdete na webu :-) Jsem z Prahy.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?