Fotograf na svatbu, 17.8.2019, Příbor

Dobrý den, hledám fotografa na svatbu konanou 17.8.2019 v Příboře. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ellkor Dobrý den, Váš termín mám prozatím volný a rád nafotím Váš velký den D. V případě zájmu, prosím, navštivte můj zdejší profil kde kromě ukázek mé tvorby naleznete další podstatné informace. Přeji příjemné svatební přípravy, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím se s volným termínem :) Veškeré informace o mě naleznete na webových stránkách. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný.Pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Hezkýden Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a svatbu Vám ráda nafotím. V Příboře jsem již fotila a mám to k Vám kousek.Info naleznete na webu. S přáním pěkné neděle Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda svatbu vyfotím. Více fotek na mém webu. Pokud vás moje portfolio zaujme, budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a ráda přijedu a svatbu Vám nafotografuji:) Veškeré informace najdete na webu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám zatím ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, mohu být k dispozici :) Děkuji a přeji hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám zatím volno ;-) V případě zájmu prosím, mrkněte na mé webové stránky, či zde na profil a určitě mne neváhejte kontaktovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám svatbu nafotím =)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?