Fotograf na svatbu, 17.5.2019, Mlýn vodníka Slámy

Hledám fotografa na naši svatbu - včera jsme se rozhodli a zablokovali termín, sháním proto fotografa pro malou rodinnou svatbu - obřad, oběd + focení.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé internetové stránky, kde naleznete moji tvorbu. Pokud by Vás zaujala, tak se na ceně jistě domluvíme. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Malé rodinné svatby mám moc rád a termín je to můj poslední letní volný :) Když mrknete ke mě na web a bude se vám líbit co dělám, stačí se ozvat a domluvíme se :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceník , portfolio a informace naleznete na mém webu. V případě zájmu či dotazů mne neváhejte kontaktovat, termíny se rychle plní :-) Přeji krásný den, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud by Vás má práce oslovila, ozvěte se :) Hezký den Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Portfolio a ostatní informace najdete na webu. Přejihezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se nezávazně pobavit o Vašem svatebním dni. S pozdravem, Marcela :-)
Odpovědět
@tanakin Dobrý den, Vámi vybraný termín mám v tuto chvíli volný a proto bych Vám ráda nabídla své služby. Veškeré podrobnosti včetně cen naleznete na mém webu. Do zprávy Vám pak ještě zasílám podrobnější informace. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé internetové stránky. Ceník posílám do sz.
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
@tanakin Dobrý den, Váš termín mám taky volný a rád nafotografuji Vaší svatbu. Veškeré informace vč. ukázek mé tvorby naleznete na mém profilu, popř. webových stránkách. Přiložené fotografie jsou přímo z areálu Mlýnu u vodníka Slámy. Přeji hezký víkend a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@tanakin Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?