Fotograf na svatbu, 17.5.2019, Mlýn vodníka Slámy

29. bře 201914

Hledám fotografa na naši svatbu - včera jsme se rozhodli a zablokovali termín, sháním proto fotografa pro malou rodinnou svatbu - obřad, oběd + focení.

• Dobrý den,
    Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé internetové stránky, kde naleznete moji tvorbu.
    Pokud by Vás zaujala, tak se na ceně jistě domluvíme.

Hezký den

Martin Hnátek

• Malé rodinné svatby mám moc rád a termín je to můj poslední letní volný 🙂

Když mrknete ke mě na web a bude se vám líbit co dělám, stačí se ozvat a domluvíme se 🙂

• Dobrý den,

ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Ceník , portfolio a informace naleznete na mém webu. V případě zájmu či dotazů mne neváhejte kontaktovat, termíny se rychle plní 🙂

Přeji krásný den, Simona

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete 🙂

Krásný den,
    Katka Skupieňová

• Dobrý den,
    Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud by Vás má práce oslovila, ozvěte se 🙂
    Hezký den

Robin.

• Dobrý den,
    váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Portfolio a ostatní informace najdete na webu.
    Přejihezký den Markéta

• Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, napište a můžeme se nezávazně pobavit o Vašem svatebním dni.

S pozdravem,
    Marcela 🙂

• @tanakin
    Dobrý den,

Vámi vybraný termín mám v tuto chvíli volný a proto bych Vám ráda nabídla své služby. Veškeré podrobnosti včetně cen naleznete na mém webu. Do zprávy Vám pak ještě zasílám podrobnější informace.

Děkuji, přeji hezký den.

S pozdravem,
    Nikola Jiráčková

• Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé internetové stránky.
    Ceník posílám do sz.

• Dobrý večer, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv.

• Zdravím,

váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech.

Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách.
    Případně mě neváhejte kontaktovat.

Budu se na vás těšit.
    Patrik

• @tanakin
    Dobrý den, Váš termín mám taky volný a rád nafotografuji Vaší svatbu. Veškeré informace vč. ukázek mé tvorby naleznete na mém profilu, popř. webových stránkách. Přiložené fotografie jsou přímo z areálu Mlýnu u vodníka Slámy. Přeji hezký víkend a příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák

• @tanakin  Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. 🙂

S pozdravem a přáním krásných dnů

Honza

• Dobrý den,
    moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno.
    Posíláme Vám odkaz na naše stránky.
    Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den.

Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí

Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
    ....................................................................
    web: www.originalfoto.cz
    mail: info@originalfoto.cz
    ....................................................................

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Fotografuji svatby, akce, portrety a rodinné fotografie. Snažím se vždy zachytit přirozené momenty 🙂
    Fotografování je zábava bez stresu.
    Vše je o vašich přáních a my se snažíme Vám je splnit.
    Těšíme se na spolupráci Luboš a Iva.
    Postarám se o fotografie nebo video z Vaší krásné svatby.
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů