Fotograf na svatbu, 16.8.2019, Karlovy Vary

Krásný den, prosím sháním doporučení na fotografa z Karlových Varů nebo Nové Role, ne z Prahy a jiné... Ideálně od někoho kdo má vlastní zkušenost... Termín 16.8.2019... Moc děkuji...
Odpovědět
Profilova fotka
@sama123 Pokud vážně nemá fotograf cestovat, tj. nehledáte cíleně dle konkrétní tvorby, ale jen dle lokace - pak zkuste vygooglit kolegu Petra Malcáta (shakerstudio). Je to výborný fotograf v dané lokalitě. S pozdravem, H.
Odpovědět
Profilova fotka
@sama123 Jen ze zvědavosti: a jaký že má smysl shánět fotografa jen z Varů a ještě jenom čtyři měsíce před svatbou, kdy už ten výběr bude i tak dost zúžený? To mi hlava nebere. :-) Jinak z Karlových Varů je skvělý fotograf (a velký sympaťák) Petr Gebauer.
Odpovědět
Profilova fotka
Zkušenost bych měla, vdaná jsem :-) Jen se přidávám ke kolegům, proč musí být z Karlových Varů? Spousta fotografů (včetně mě) má cestovné již v ceně. Držím palce, ať dobrého fotografa najdete.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoe_se_vdava Tohle by mě taky zajímalo. A Petr Gebauer je trošku jiná liga, navíc má letos určitě obsazeno.
Odpovědět
Děkuji za doporučení... Dřív to nešlo pro svatbu jsme se rozhodli až teď... A co se týče toho že má být z Karlových Varů, myslím že i tady se najde dobrý fotograf, tak proč nejdříve neprozkoumat okolí... A co jsem koukala plno fotografů cestovné v ceně nemá(což chápu), právě proto hledám zatím v okolí... Jde mi jen o cca 3hodinové focení, obřad + společné foto...
Odpovědět
Profilova fotka
Proto je vždy fajn, když je i v popisu napsáno jestli se jedná o celoden, nebo třeba jen obřad. Ono se to tím už selektuje, kdo a odkud odepíše. Tak ať vám to vše vyjde, krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. JSEM PŘÍMO Z KARLOVÝCH VARŮ. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj poslala jsem nabidku do zprav :-D
Odpovědět
Všem moc děkuji za nabídky... Fotografa jsme již vybrali... Mic děkuji za pomoc a přeji hezký den...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?