Fotograf na svatbu 16.8.2014, střední Morava, cca 10h

Profilova fotka
FOTOGRAF 16.8.2014 (Střední Morava, cca 10h resp. celodenní focení), do 10.000,- včetně cesty? Po vášnivých diskuzích a prohlížení miliónů stránek zadáváme přesnější parametry a prosíme o tipy. Díky. (a ano - vím, že se nemá hledět na cenu pokud se mi fotky líbí a že má fotograf hodně práce s úpravou, na světě jsou ale třeba kompromisy :) )
Odpovědět
Profilova fotka
;-) dobrý úvod ;-) Kdybyste měla zájem, mrkněte na náš web. Do ceny se určitě vejdeme. Cestovné bychom vyřešili, léto trávím u Moravské Třebové. Mějte se krásně. Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, zasílám odkaz na kolegy s kraje a případně můžete nakouknout na mé portfolio :-) (termín mám prozatím volný) http://bit.ly/1il4KZA Hezký den, Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, splňuji všechny Vaše požadavky.-) Pokud se Vám bude líbit můj styl focení, určitě se ozvěte... Přeji pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaše požadavky jsou lehce splnitelné. V našem případě se do této ceny vejdeme 2 fotografové. Pro bližší informace prosím navštivte naše stránky / profil. Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) termín máme ještě volný a určitě Vám můžeme udělat super nabídku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád vám přijedu nafotit vaší svatbu. A s naší Valentýnskou slevou ještě ušetříte. Podívejte se do naší galerie a ... Hezký den Pavel a Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i ke mě. Termín mám volný ;-) Neváhejte si napsat o nabídku na míru. Zašlu vám jí obratem. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, prozatím mám tento termín volný. Ukázky mé práce naleznete v mém profilu, nebo na mých stránkách. Budu se těšit na spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám volný projděte si můj web a případně hodně referencí mám i na FB FOTOGRAF-Pavel Večerek. Jezdím po celé ČR a celodenní focení mám od 9000kč
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve zprávě posílám více informací. Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rovněž nabízím volný termín. Fotíme ve dvou, lokalita pro nás není problém. Mrkněte na fotky v našich albech zde v profilu nebo na našem webu.. Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. Fotofox
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín jseště volný. Cenově se s přehledem vejdete. Více ukázek na mém webu. Přeji hezký víkend. Jiří Jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Jsem sice z Prahy, ale nemám problém dojet. Cestu bych si neúčtoval. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?