Menu Forum

Fotograf na svatbu 16.8.2014, Lesná v Chomutově

12. bře 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jitkapetka
5
Registrovala se 10. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Slaný, Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
jitkapetka
5
Registrovala se 10. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 18 příspěvků. Má 1 přítele. Slaný, Region Kladno.
 Sháníme fotografa na obřad a následné fotky na 16 .8. Svatbu máme na Horském hotelu Lesná, takže někdo z Mostu, Chomutova atd....
18. led 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jcislinsky
Svatební fotograf Jan Čislinský
Jan Čislinský PRO

Foto a video - Region Kladno

“Zapojte se i Vy do soutěže o celodenní svatební focení zdarma! Registrace do 31. 1. 2014. Více informací na mém webu: http://svatebnifotograf.jancislinsky.cz/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
jcislinsky
Svatební fotograf Jan Čislinský
Jan Čislinský PRO

Foto a video - Region Kladno

“Zapojte se i Vy do soutěže o celodenní svatební focení zdarma! Registrace do 31. 1. 2014. Více informací na mém webu: http://svatebnifotograf.jancislinsky.cz/”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nejsem sice z Mostu ani z Chomutova, ale mám to k Vám cca hodinku autem. Pokud by Vás moje práce zaujala, určitě se ozvěte. Jan Čislinský emoticon emoticon emoticon
18. led 2014 v 16:52  •  svatebnifotograf.jancislinsky.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
fotoportrét
fotoportrét
jipe (29 r.)
7
Registrovala se 17. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 810 příspěvků, 1 album a 3 inzeráty. Má 10 přátel. Brno, Region Brno.
  • Svatba byla 16. června 2012
    Červený Hrádek, Region Chomutov
 @jitkapetka google + zaslat poptávku emoticon My jsme byli spokojení s Robinem Dlouhým Štekbauerem z Mostu, jinak mě ještě zaujal Tomáš Vávra z Mostu
18. led 2014 v 16:56  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

Foto a video - Region Plzeň
PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
pvatelier
Pvatelier
Vladimír Pinker PRO

PRO Shop: 3 inzeráty
1

“Do 15.3. 2016 poskytujeme 20% slevu na celodenní balíčky foto+video”
(Před 9 měsíci)

Krásnou sobotu emoticon Také si Vám dovolím nabídnout naše služby emoticon
18. led 2014 v 18:33  •  www.pvatelier.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

Foto a video - Region Praha
11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
rád bych Vám nabídl i své služby. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese, případně zavítáte na mé webové stránky (odkaz uveden níže), kde naleznete i orientační ceník. Dojíždím po celé ČR. Pokud by Vás mé fotografie zaujaly, na ceně dopravy bychom se jistě nějak domluvili.

Jakub Horák
18. led 2014 ve 20:08  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
budu rád, když nahlédnete i do naší prezentace. Pokud Vás zaujme styl fotografií, případně videa, rád se s Vámi sejdu na předsvatební schůzce.

Mějte se krásně Mikuláš Křepelka
19. led 2014 v 11:01  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verryna1 (30 r.)
Věrka L. - foto, organizace
Věrka PRO

7

“Poslední volné svatební termíny pro letní měsíce. :) Červen – 6.6., 20.6. Červenec – 18.7., 25.7. Srpen – 1.8., 8.8., 22.8., 29.8. Září – 5.9.,12.9., 19.9., 26.9.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
verryna1 (30 r.)
Věrka L. - foto, organizace
Věrka PRO

7

“Poslední volné svatební termíny pro letní měsíce. :) Červen – 6.6., 20.6. Červenec – 18.7., 25.7. Srpen – 1.8., 8.8., 22.8., 29.8. Září – 5.9.,12.9., 19.9., 26.9.”
(Před 1 rokem)

Hezký den, omlouvám se, zůstala jsem přihlášená jako nevěsta/poprosila jsem admina o smazání/, tak ještě jednou emoticon Ráda bych Vám nabídla své služby, pokud Vás zaujmu, jsem k dispozici. emoticon Hezký den, Věrka
5. bře 2014 ve 13:06  •  www.velufoto.webnode.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%.
Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
12. bře 2014 v 09:30  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

@jitkapetka Dobrý den, nabízím Vám své fotografické služby. Jsem z Litoměřic a Váš termín mám stále ještě volný. Budu ráda, když se podíváte na mé práce apřípadně se na mě obrátíte. emoticon Petra
12. bře 2014 v 11:07  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
váš termín je aktuálně volný. Pokud máte zájem a moje práce vás oslovila mileráda zdokumentuji váš svatební den.,

s pozdravem Petra Jansová fotografka.
12. bře 2014 ve 12:00  •  www.fotojansova.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Nevkládejte prosím své kontakty. ”
14. bře 2014 v 10:32 • maskovasar