Fotograf na svatbu 16.4.2016 Roudnice nad Labem a okolí

Profilova fotka
Ahoj holky,máte některá z Vás tip na šikovného fotografa,fotografku na moji svatbu,který by nebyl tolik drahý? :-) Hledám na půl dne max.5.000,-Kč Díky za tipy Martina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, zkuste se prosím mrknout i na mojí prezentaci zde na Beremese, nebo na www pod tímto příspěvkem. Půlden je sice o fous dražší, ale třeba vás styl osloví natolik, že toho nebudete litovat. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás moje tvorba zaujala, ráda přijedu, posílám cenovou nabídku do zprávy. Mariana
Odpovědět
přímo z Roudnice http://www.beremese.cz/catalog/vendor...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Určitě se domluvíme k Vaší spokojenosti. :) Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, moc ráda Vám nabídnu naše fotografické služby. Do Roudnice není problém dojet. V případě zájmu nás kontaktujete, budeme se těšit. Předsvatební schůzka je samozřejmostí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím. Děkujeme AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
Moc Vám všem děkuji za nabídky,fotografku jsem již našla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby. Podívejte se i do galerie na mém webu a v případě zájmu nebo dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám zatím neobsazen. Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu. Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete. Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, více ifo máte ve zprávvě S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?