Fotograf na svatbu 16.4.2016 Brno a okolí

Dobrý den, hledáme šikovného fotografa na naši svatbu, která se bude konat dne 16.4.2016 ve Křtinách. Předem děkujeme za Vaše rady, tipy a případné nabídky. Pavla a Ríša :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný. Bližší informace zasílám do zpráv. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfóliu a nebo na mých webových stránkách. S pozdravem Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud by se Vám moje fotky líbily, ráda přijedu. Dojezd do okolí Brna není problém. Cenovou nabídku posílám do zprávy. Mariana Ryšavá
Odpovědět
Profilova fotka
@loveday3 Zdravíme, máme zatím volno a jsme z Brna. Kdybyste chtěli, můžeme zajít nezávazně na kafe a můžete si nás oťukat;) Jindřich a Pavla Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám volný a můžu být k dispozici. Jsem přímo z Brna, takže to mám kousíček, navíc Křtiny moc dobře znám :) klidně se koukněte na můj web, který je uvedený na kartě, najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám soukromou zprávu S pozdravem Tomáš Šnírer
Odpovědět
Profilova fotka
@loveday3 Tak bereme zpet, termin jsme prave obsadili.
Odpovědět
Profilova fotka
@loveday3 Dobrý večer, jsme z Litoměřic a děláme fotografie i video. Rádi dojedeme. Zkuste si prohlédnout naši práci na webu nebo FB profilu. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Nabízíme samozřejmě smlouvu, předsvatební schůzku (i s focením) a třeba i fotokoutek s okamžitým tiskem fotografií na Vaší oslavě. Vše je na domluvě. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
Profilova fotka
@loveday3 Hezký den, Pavli a Ríšo x-) Do Křtin to mám co bych kamenem hodila a zbytek došla za půl hodinky pěšky :-D Okolí znám, termín mám volný a veškeré info v profilu :-) V případě zájmu se budu těšit, Gábi ♥
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Moc rád bych Vám nabídl své služby. Ukázky mé práce najdete v mém portfoliu a nebo na webových stránkách. Dovolil jsem si zanechat Vám osobní zprávu. S přáním hezkého dne Marián Sopoliga
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsem z Lisne a do Krtin jezdim na vylety kazdou chvilku, mam to za kopcem :)) Mrknete na kartu a webovky a snad se vam budu libit :) Mejte se skvele, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, ja mam toto datum stale volne. Mrknete na muj web a dejte vedet, jestli se Vam prace libi. Vetsina jsou focene ve Velke Britanii, kde jsem 10 let zila. Cena 8tis S pranim pekneho dne Katerina
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nacházím přístup ke každému člověku a zvýrazňují přírodní krásu. Pokud by Vás práce zaujala, napište spet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídnul služby našeho fotoatelieru se sídlem v Poděbradech a působností po celé České republice s cenovou kalkulaci přímo na míru. Nyní jako bonus 250 tištěných fotografíí zcela zdarma. Vše podstatné na webu. S pozdravem M.V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, koukněte i na mé fotografie:)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?