Fotograf na svatbu 15.9.2018 - Solenice/Orlická přehrada

Zdravím, sháníme šikovného fotografa nebo doporučení na něj na svatbu 15.9.2018, která bude v Solenicích u Orlické přehrady. Představujeme si cca 8 hodin focení a fotografa, který nejen skvěle fotí, ale také si nás bude umět při focení :) Cenové nabídky a ukázky fotek prosím na e-mail novotnarozarka@seznam.cz Předem děkuji, R. Novotná
Odpovědět
Krásný den, klidně mi napište mejla a domluvíme se spolu :)) Káťa
Odpovědět
Profilova fotka
@wooky Tak jsem vám poslala meila. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, slečno Novotná, pokud budete mít zájem, rády přijedeme. Paní fotografka má s focením mnohaleté zkušenosti, poradí vám. Najde vhodné místo na focení, dokáže se rychle orientovat. I přesto, e někteří naši svatebčané focení nemají v oblibě, tak jsou spokojeni, protože i fotí rychle. Více fotografií zde + webové stránky, facebook. Přeji krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Také zasílám nabídku na mail
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný. S radostí a láskou zachytím vzpomínky a emoce vašeho nejkrásnějšího dne! Podívejte se na mé stránky a pokud se Vám má práce zalíbí, neváhejte mě kontaktovat, moc ráda odpovím na všechny Vaše otázky. Přeji krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, 15.9. mám volno, pokud se Vám líbí moje práce dejte vědět. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu Vaši svatbu nafotit. Orlík je moje srdcovka :). Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Vozím s sebou asistenta, Který mi pomáhá s organizací focení. Přeji hezký den Mrkéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný, fotíme s manželkou. Naší ukázku najdete na mé stránce a i nějaké informace. :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?