Fotograf na svatbu, 15.6.2019, Nový Jičín

Shanime sikovneho fotografa/fotografku na svatbu na zamku. Mame zajem o foceni: priprava nevesty, prijezd na misto obradu, obrad, skupinova fotografie, aranzovane fotografie, svatebni hostina + krajeni dortu. cca 6h. Dekujeme Lenka a Dan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když Vás zaujme můj přístup a portfolio, rád se s Vámi setkám a pomůžu s realizací vašich představ. Stačí mi napsat soukromou zprávu a já se Vám ozvu :) Do Nového Jičína pravidelně dojíždím. S přáním pěkného dne Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nenašla fotografa pro Váš svatební den, tak Vám ho velmi ráda nafotím. Přikládám pár fotek a pokud se Vám budou líbit, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den, Dominika
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,Váš termín mám volný a rád svatbu nafotím. Podívejte se prosím na mé internetové stránky. Ceník posílám do sz.
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám to k Vám kousíček, tak i já se připojím s nabídkou svatebního focení. Info naleznete na webových stránkách, ráda Vám případné otázky zodpovím telefonicky nebo emailem. Hezký den Katka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den Lenko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?