Fotograf na svatbu 15.11.2014, zámek Hluboká

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak podle kamarádky svědkyně je nejvyšší čas se poohlédnout po fotografovi, tak budu ráda, za každou nabídku, příspěvek a hlavně názory, koho doporučujete a koho naopak ne. Asi nejlépe fotografa z jihu.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Krasny den, termin mame zatim k dispozici. Ukazky naleznete na webovych strankach (viz odkaz dole pod prispevkem). Celodenni foceni se vsim vsudy vcetne dopravy vychazi na 9.900 (jde o mimosezoni cenu). V pripade kratsich variant jde cena samozrejme nize. Popis balicku naleznete taktez na webu. Pripadne nevahejte kdykoliv volat. S pozdravem, Josef.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, jsem fotograf z Jihu Cech ale pusobim i v Praze. Muzete zvazit, zda Vas neoslovi me fotografie. Se svatbami mam bohate zkusenosti a samozrejmosti je profi technika a osobity fotograficky styl. Vasi svatbu bych Vam rad vyfotil, protoze Hluboka je uzasne misto na uzasne fotky. Samozrejmosti je setkani pred dnen D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, take se hlasim s volnym terminem + mohu nabidnout take kameranske sluzby meho kolegy. Veskere informace vcetne ceniku najdete na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
Profilova fotka
@petrovam Volný termín má určitě Lucie Frantová. Mám s ní jen ty nejlepší zkušenosti. Na to jak je kvalitní není vůbec drahá. Bere si 500kč/h a fotky dodává na CD nebo e-mailem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Zimní svatba na Hluboké, co může být krásnějšího. V listopadu mám volno 8 a 15.11., Váš termín je volný, bude mi ctí Vaši svatbu fotografovat. Budu na Lipně, tzn. že cestovně se neúčtuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, připojuji se i já. Koukněte na mé portfolio na mém webu či zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?