Fotograf na svatbu 15.11.2014, zámek Hluboká

Profilova fotka
Tak podle kamarádky svědkyně je nejvyšší čas se poohlédnout po fotografovi, tak budu ráda, za každou nabídku, příspěvek a hlavně názory, koho doporučujete a koho naopak ne. Asi nejlépe fotografa z jihu.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@petrovam Zdravím Vás! Svědkyně má rozhodně pravdu, čím dříve, tím máte otevřenější výběr. :) Hluboká je hned po mém rodném zámku v Opočně, na kterém jsem vyrostl, má nejoblíbenější památka v ČR. Výborná volba. Myslím, že na listopadový termín si více méně můžete vybrat fotografa skutečně dle vlastního vkusu a preferencí, neb většina bude mít volno. Souhrn nás všech naleznete zde: http://www.beremese.cz/catalog/catego... - pak už je to jen na míře Vašeho vkusu. :) Váš termín mám i já volný, tudíž budete li mít zájem, ocením Vaši návštěvu v mém svatebním portfoliu - ať už zde na beremese, nebo v odkazu hned pod tímto textem. Listopad mám již mimo hlavní sezonu a tudíž o něco levněji, než letní měsíce. S pozdravem, Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky :) Váš termín máme volný ..... pokud budete mít zájem o více informací rád Vám pošlu kompletní nabídku :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, z jihu nejsem, ale ráda bych si Hlubokou přidala do svého portfolia:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také ráda nabídnu focení, podívejte se na můj profil, nebo webovky. Do jižních Čech jezdím pravidelně - mám tam zázemí, takže nabízím individuální cenu dopravy...Přeji krásný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Také bych se ráda zhostila úkolu svatební fotografky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín je volný :-) Nakoukněte na web či na profil a v případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Sonrisa :-)
Odpovědět
Dobrý den, jestli můžu sama za sebe doporučit, tak manželé Vlkovi Uherské Hradiště.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si prohlédnete i naše portfolio. Mějte se hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Doporučit...to je jednoduché. V listopadu mám volno ;-) Vše ostatní si můžeme napsat nebo zavolat, pokud Vás bude, co dělám, bavit. Mějte se fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín svatebního dne mám volný a mohu být plně k dispozici. Podívejte se prosím zde na můj profil, nebo na moje webové stránky, kde naleznete krom ukázek mé práce i orientační ceník. Pokud Vás moje práce zaujme, budu rád, když se na mne obrátíte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám ještě volný, pokud budete mít zájem určitě napište. Ukázky mé práce najdete na mém profilu na beremese nebo na facebooku (odkaz je také na mém profilu). Web právě prochází rekonstrukcí. Přeji pěkný den. Honza Andrašší.
Odpovědět
Profilova fotka
A nás znáte? Přinášíme zároveň štěstí... ;-) I pokud si nás případně nakonec nevyberete, tak vám přeji do každého dne manželství bezpodmínečnou Lásku. Za tým BíláČerná Ondry Valy, Eliška.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Doporučit mohu jen jediné... Podívat se na fotky fotografů a vybírat dle toho co z fotek citíte. V listopadu mám volno a i když momentálně působím v České Lípě, mám zbytek rodiny u Českých Budějovic a hluboká je rozhodně lokace, kde se fotograf může "vyřádit" a ukázat svou kreativitu. Pokud Vám bude líbit má tvorba, není nic jednoduššího než si mne zabookovat. Ostatní detaily si můžeme napsat nebo zavolat, Mějte se krásně a mnoho zdaru při výběru.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v listopadu budu mít také volno a rád bych Vám nabídl i mé služby. Podívejte se prosím na moje portfolio na webových stránkách a v případě zájmu mě kontaktujte. Miroslav Vodička
Odpovědět
Dobrý den, také mám termín ještě volný. Tvorbu si můžete prohlédnout zde na mém profilu, nebo také na mém webu. Nejsem sice z jihu Čech, ale mám tam rodinu tak bych mohl nabídnout levnější cestovné. R.D.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný, na Hluboké jsem již svatbu fotila, bližší info na webu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také si Vám dovolím nabídnout naše služby :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam jeste volny. Mrknete na moje stranky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaáš termín máme ještě volný , podívejte se na naše webové stránky nebo profil zde a pokud Vás zaujmeme, kontaktujte nás a domluvíme se na podrobnostech. Děkuji Zdeněk Krejcar za AP FOTOSTUDIO
Odpovědět
Profilova fotka
@petrovam Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Cena celodenního fotografování svatby je 6.000,- kč. Váš termín mám také volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Českých Budějovic, budu moc ráda, když se podíváte i na mou práci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. To znamená nabídka "Top" za 4800,- a nabídka "Extreme" za 6600,- Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Vaší svatbu rád nafotím. Jsem z ČB, termín mám volný a ceny příznivé. Foto portfolio si můžete prohlédnout na webových stránkách. Na případnou spolupráci se těší BcA. Pavel Černý, anofoto
Odpovědět
Dobrý deň, sme zo Slovenska, ale pre veľký záujem ponúkame naše služby aj po celej Českej republike za super ceny.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, na Hluboké se musí fotit jedna radost + termín máme volný = rádi za Vámi přijdeme! Pokud by se Vám naše práce líbila (více na facebooku nebo webu), ozvěte se! Mějte pěkný den, Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud máte zájem ráda zdokumentuji vaši svatbu. Předsvatební fotografování či sleva 20% z ceny balíčků. s pozdravem Petra Jansová- fotografka
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nechám mluvit své fotky....
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda vám nabídnu své služby. Celodenní focení - 2 Fotografové - 9 850,- Kč vč. DPH.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno. Mrkněte a napište. Hezký den Láďa
Odpovědět
Profilova fotka
Rád budu k dispozici :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?