Fotograf na svatbu, 14.9.2019, Olomoucký kraj

Dobrý den, hledáme fotografa na svatební focení na termín 14.9.2019 - jednalo by se o 3-4 hodiny focení, obřad v Olomouci (13.00) poté focení u veterálnů v Slatinicích, případně cestou z obřadu v přírodě. Dopravu na obřad do Olomouce a zpátky do Slatinic zajistíme. Ve výsledku bychom rádi soubor několika upravených fotek na CD/flashce, a 3x fotoknihu. Za tipy a případnou nabídku děkuji Mějte krásný den! :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, fotit svatbu je pro fotografa velká zodpovědnost (proto ji fotíme ve dvou) a vybrat si svatebního fotografa je taktéž náročný úkol. Vybírejte proto srdcem :-) Více posílám do Vaší soukromé pošty. Patrik a Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
@angelicaembee Mrkni se na facebooku na Dominika Scholzová Photography :-) Domča žije přímo v Olomouci, fotí úplně úžasně a je s sní při focení strašná pohoda! :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@angelicaembee Dobrý den, termín mám volný a ráda svatbu nafotím. Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své profesionální služby. Též možnost domluvení profesionální vizážistky, fotokoutku a nebo kameramana. Více informací naleznete na mých webových stránkách. Přeji pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, tento termín mám volný a bude pro mě potěšením zachytit Váš svatební den. Ukázku mé práce naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Olomouce a dopravu bych měla vlastní. Pokud bych byla tím fotografem, kterého si vyberete. Soustředím se hlavně na reportážní styl a přirozené focení bez velkého lámání do pózování. Abych nenarušovala váš velký den a zachytila reálné emoce, ne sýýýýýr ;-) Moji nabídku najdete na webu, FB stránce a tady na profilu.
Odpovědět
Profilova fotka
@angelicaembee Dobrý den, pokud jste ještě nenašla fotografa pro Váš svatební den, tak Vám ho velmi ráda nafotím. Přikládám pár fotek a pokud se Vám budou líbit, neváhejte mě kontaktovat. Přeji krásný den, Dominika
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?