Fotograf na svatbu 14.6.2014 v Nesuchyni u Rakovníka

Dobrý den, sháním dobrého fotografa, který bude i cenově přijatelný, na 14.6.2014 do Nesuchyně u Rakovníka. Nevíte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
@zarra1986 Dobrý den, velmi ráda Vám nabídnu své fotoslužby. :-) Fotografuji po celé ČR. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na facebooku a na mých webových stránkách (vč. mnoha pozitivních referencí nevěst). Neváhejte mě zkontaktovat. :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, gratuluji k termínu svatby. Budu moc rád, když si prohlédnete naše portfolio, které se snažíme udržovat originální a jedinečné, schválně jestli Vás zaujme. Nově nabízíme i služby kameramana. Pokud by Vás náš styl zaujal, moc rád se s Vámi sejdu na nezávazné schůzce, kde můžeme probrat focení, naučit se trochu pózovat a podepsat smlouvu, samozřejmě jen, když se Vám nabídka bude líbit. Mějte se moc hezky a budu se těšit na případné setkání Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych Vám nabídl své služby. Jak fotím najdete na mých webových stránkách. V případě, že se Vám moje práce zalíbí, kontaktujte mě. S pozdravem Miroslav Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám také nabídla své služby fotografky. Fotím po celé ČR, v ceně asistent, který je zároveň i řidič a ruce navíc pro vše :-) Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolil bych si nabídnout své služby. Jsem sice z Prahy, ale na dopravě bychom se určitě nějak domluvili. Váš termín mám zatím volný. Budu rád, když navštívíte mé webové stránky, kde naleznete i orientační ceník. Jakub Horák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Nesuchyně je super volba na svatbu, vše úžasné, jak personál, jídlo, prostředí..... mohu nabídnout své služby, fotím tam svatby několikrát za sezónu, takže mám zkušenosti a vím, co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda bych Vám nabídla své služby. Pro nevěsty registrované na beremese.cz nabízím 10% slevu z ceníku na mých stránkách :o). Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu ráda, když mne kontaktujete. Krásný den, Martina
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?