Fotograf na svatbu 14.6.2014 v Mníšku pod Brdy?

Ahoj, neznáte nějakého šikovného fotografa, který by nás fotil při obřadu dne 14.6.2014 na zámku/zámecké zahradě v Mníšku pod Brdy? Maximální počet hostů 30. Předem moc děkuji za zaslané kontakty. Veronika
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Svatby fotíme vždy ve dvou a na tuto svatební sezónu poskytujeme 25% slevu. Naše fotky si můžete prohlédnou zde a také na facebooku (fotoateliér atelika). Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den @verca_83, loni jsem nafotila krásnou svatbu v Mníšku...:-) Pokud budete mít zájem, ozvěte se!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme ještě volný, ukázkové fotky zde v profilu nebo na našem webu:) Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr. Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky. V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit. Najdete mě i na facebooku. Mějte se hezky. Fotofox
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám to k vám jen 150km :-D a termín stále volný, celodení focení svatby vyjde na pěknej ranec, ale já to fotím za 6tis. nic dalšího neplatíte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout své služby, ostatně jako zde každý. Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se můžete podívat i na orientační ceník. Přijatelná cena je u mne samozřejmostí a tím, že Mníšek pod Brdy není ode mne tak vzdálen, mohu Vám také nabídnout dopravu zdarma. Pokud Vás má nabídka zaujme, určitě mne zkontaktujte. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den přeji, i já si dovolím nabídnout naše služby :). Budeme moc rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, na kterých najdete veškeré informace
Odpovědět
My máme fotografa Radka Foučka - zkuste se podívat na jeho stránky. Má krásné originální fotky ;-) www radekfoucek cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Verčo. Moc ráda bych Vám nabídla své fotoslužby. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se krásně, Petra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme. Pěkný večer, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobry vecer, v Mnisku pod Brdy jsme uz fotili :) - podivejte se prosim na nase stranky, kde jsou fotky prave z teto svatby. Zahradu okolo zamku take velmi dobre zname. Pokud budete mit zajem a zaujmou Vas nase fotky, urcite napiste :). Budeme se tesit na odpoved S pozdravem a pranim pekneho vecera Michal Kroupa KKFOTO
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?