Fotograf na svatbu, 13.9.2019, Praha

Hezký den, hledáme fotografa na termín 13. 9. 2019 v Praze. Obřad se bude konat v Libeňském zámečku, hostina v restauraci v Jinočanech. Chtěli bychom fotky od obřadu po část večerní oslavy (dohromady zhruba 7 - 8 hodin) a chtěli bychom se vejít do částky 8 000. Nevadil by nám ani student, který studuje fotografickou školu. Díky za všechny odpovědi a doporučení. :-) Luca
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @lucikriz, pokud se Vám bude líbit moje ukázka, ráda Vám nafotím svatbu. Pošlu sz. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. V případě zájmu se podívejte na můj ceník, který jsem Vám zaslal do soukromé zprávy. Ukázka mé tvorby je k nahlédnutí na stránkách romanbranda.cz a na facebooku na profilu BrandaArt. Přeji hezký den. Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
@lucikriz Dobrý den, rádi vyfotíme. S cenou jsme trošku výš, ale nabízíme profesionální přístup a zkušenosti :) Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v tomto termínu mám volno. Dohodnout se na ceně rozhodně nebude problém. V případě zájmu mrkněte na moje webovky .) Přeji pěkný víkend, Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a přesně vám pasuji do požadavků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, velice rád bych Váš velký den nafotil. Termín mám volný, psal jsem zprávu s nabídkou. Přeji šťastnou ruku při výběru svatebního fotografa. J. Kosík
Odpovědět
Profilova fotka
@lucikriz dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Nabídku posílám do zprávy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud stále nemáte vybraného svého svatebního fotografa, ráda nabídnu své služby i já :) Moc gratuluji k zasnoubení a napíši Vám více do soukromé zprávy, Terka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?