Fotograf na svatbu 13.9.2014 v Plumlově, máte zkušenost?

Dobrý den, prosím o informace ohledně fotagrafů. Svatbu máme naplánovanou na 13.9.2014 na zámku v Plumlově. Máte nějaké zkušenosti? Děkuji za odpověď
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Plumlov nabízí mnoho scénářů. Od samotného zámku (schody, venkovní prostory, velkolepá terasa s výhledem na rybník, haldy kamení, hradní zeď apod. Samotná přehrada je pak úžasná se svými přírodními zákoutími. Staré vrby, pláže, cesta kolem přehrady, pohled od Podhradského rybníka na zámek... samotná hráz apod. ... pokud si vyberete fotografa, který to tam alespoň trochu zná, budete mít velmi originální fotky ;) Přeji příjemné přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, tento zámek také znám a termín mám volný :-) Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme také volný a lokalitu rovněž známe. Budeme rádi, když se podíváte na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujete. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný a do Plumlova nedaleko...podívejte se na web.-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, také mohu nabídnout fotografování Vašeho dne. Více na webu, předem děkuji za nahlédnutí. V případě dotazů mne neváhejte kontaktovat. Mějte se hezky Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Pěkný den, budu moc rád, když si prohlédnete i moje portfolio. V nabídce máme i kombinované balíčky s kamerou za výhodnou cenu. Pokud Vás styl zaujme, moc rád se s Vámi sejdu na nezávazné předsvatební schůzce. Ceny a portfolio najdete v odkazu zde pod čarou. Mějte se moc pěkně s pozdravem Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@vlcekjan Vážený pane kolego, nepřijde Vám i vůči nevěstě dost sobecké dávat sem bambilion Vašich fotografií? Kdyby to dělali všichni, je z toho takový maglajz, že by se v tom nevyznal snad ani profi Ajťák. Máte tam mnoho krásných záběrů, ale tím že ukážete tolik balastu se podle mě jen shazujete... Navíc asi jste tu nový (vím že ne) a nevíte, že fotografie nesmějí obsahovat Vaše www, takže Vaše snaha zaujmout vyplyne ve vymazání Vašich komentů... S pozdravem a přáním inspirace Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@weddingsphoto_cz Jak tak koukám do fóra, tak pan Vlček dělal včera přímo frontální útok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@71ahmed Chudák a všechno bude muset repostovat...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, volno mám, další krok je na Vás. V Plumlově bude svatba určitě hezká, předpokládám na zámku... Mějte se fajn David
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ani pro nás není problém za Vámi přijet :) Více fotografií máme na facebooku a webu. Ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Plumlov je super :) Kdybyste chtěli fotky s atmosférou a nápadem, tak jsem k službám :) Víc fotek na webu a info v poště :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?