Fotograf na svatbu 13.9.2014 v Brně - Zámeček Belcredi Líšeň

21. dub 20144

Dobrý den,

sháním fotografa na svatbu v Brně (nejlépe Brno a jeho okolí) s tím, že to nebude na celý den, pouze nafocení příjezdu nevěsty, obřadu , společných fotek a fotek novomanželů. Bohužel jsme také limitováni financemi, takže bychom nechtěli někoho moc drahého.

Máte někdo tip na šikovného a ne moc drahého fotografa?

Děkuji velmi za tipy

Lucka

• @lucinka58  Dobrý den, Váš termín mám volný, ceník najdete na webu...
    S pozdravem, Soňa Goldová

• Dobrý den,v případě zájmu svatbu rád nafotím.
    S pozdravem pěkného dne
    Michal

• Příspěvek byl smazán adminem, neboť nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.

• Sponzor fóra
  • Dobrý den,

asi bych měla uvést, že naše cenová hranice je cca do 4.000,- Kč.. Osobně si myslím, že je to práce cca na hodinku, maximálně hodinku a půl (příjezd nevěsty, obřad a ihned po něm fotografování.).

Děkuji velmi za nabídky.

Lucie

• Dobrý den, rádi nabídneme naše služby - podívejte se na naše portfolio a věřím že Vás naše práce zaujme. Budeme se těšit na spolupráci. Jakub Jeník a Zdeněk Krejcar

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Doporučení dodavatelé
    Zachycuji okamžiky štěstí. Organizuji jen focení skupinové a novomanželů-všem ráda pomůžu s pózami. Proč já?-víc než 100 svateb a kladné recenze.
    Dlouholetá zkušená svatební a newborn fotografka.
    Na fotografiích se snažím zachytit hlavně emoce a atmosféru Vašeho svatebního dne. ♥
    Jsem fotografka z Bučovic (Jihomoravský kraj). Ráda zachytím váš velký den. Krásné momenty proměním ve vzpomínky, ke kterým se budete chtít vracet.
    Články od našich partnerů
    Výběr svatebního termínu podle numerologie
    4 tipy pro moderní a zároveň nadčasové svatební fotografie
    Instax na svatbě jako nevšední zážitek
    Archiv článků od partnerů