Fotograf na svatbu 13. 9. 2014 v Brně, máte tip?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat máte nějaký tip na šikovného a ne moc drahého fotografa na svatbu v Brně? Případně jestli mi můžete poslat ukázku prací. Děkuji velmi Lucie
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný a jsme dokonce z Brna, takže byste neplatila cestovné. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ve zprávě vám posílám více informací. Pěkný den přejí Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
@lucinka58 Dobrý den Lucie, Váš termín mám volný. Pokud Vás zaujmou moje fotografie, neváhejte kontaktovat...-) Dopravu do Brna máte zdarma. S pozdravem, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den! Shodou okolností mám Váš termín také volný. Mrkněte na můj profil ze kterého se můžete proklikat i na webovky. Budu moc rád, když mi napíšete :-) Pavel
Odpovědět
Dobrý den i já jsem z Brna a mou práci můžete vidět jak zde na profilu nebo na FB profilu Kaspy.eu Photography. Pokud zaujme ozvěte se rád sdělím více přeji šťastný výběr Kaspy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval. V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%. Pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit. Hezký den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, termin mame take volny - i pro kameramanske sluzby! Vice informaci o nas najdete na nasich webovych strankach. Marie Bartosova / svatebnifoceni
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?