Menu Forum

Fotograf na svatbu 13.9.2014 Brno levne?

30. črc 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
pavlann
Registrovala se 24. července 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
pavlann
Registrovala se 24. července 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
 Shanim fotografa na nafoceni obradu, spolecnych fotek s rodinou a novomanzelu samotnych v Brne. Nasla jsem pouze kolem 4000,-, shanim o neco levnejsi.
29. črc 2014 ve 12:08  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Pokud je fotograf co jste našla kvalitní (má fotky co se Vám líbí) tak jsem přesvědčen, že je to v Brně super cena. Pokud se Vám fotky nelíbí doporučuji hledat dál a vybrat si fotografa podle fotek co se Vám líbí. Nebudete pak litovat nad výsledkem, že to není ono a ušetřené desítky stokorun to již nespraví. Toť má rada emoticon
29. črc 2014 v 15:27  •  www.miravodicka.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alenarack
3
Registrovala se 27. února 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
alenarack
3
Registrovala se 27. února 2014 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 3 přátele.
 Moje fotografka je z Brna, je milá a levná, klidně Ti dám více info emoticon Ale když se dívám na alba jiných nevěst, zpětně si říkám, že bych si asi připlatila za trochu nápaditější fotky...svatební den máš jen jeden, tak ať nelituješ emoticon
29. črc 2014 v 16:05  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

Foto a video - Region Brno
13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
salik_slama (33 r.)
Jiří Salik Sláma
Jiří Salik Sláma PRO

13

“..tuto písničku musím s vámi sdílet :-) Myslí, že by se mohla hodit i k nástupu nevěsty, případně k polibku.. http://www.youtube.com/watch?v=TlFCfkyuQM0”
(Před 2 lety)

Dobrý den, zkuste moji sestru Marii Slámovou. Dva roky už fotí svatby profesionálně a ceny má pořád velmi přátelské. Musím uznat, že se stále lepší emoticon Pokud budete mít zájem, pošlu kontakt i odkaz na její práci do zprávy.
29. črc 2014 ve 23:51  •  Svatba byla v červenci 2011  •  www.salik.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
zdeneksvoboda
fotosvoboda
Zdeněk Svoboda PRO

“Více fotografií na webu www.fotosvoboda.cz”
(Před 2 lety)

Poslal jsem Vám zprávu. Hezký den
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
7. zář 2014 v 10:48 • zedkova