Fotograf na svatbu, 13.7.2019, Tvrdkov a Dobřečov

Hledám fotografa na 13.7.2019, lokalita: Tvrdkov/Dobřečov (cca 30 km z Bruntálu), přírodní svatba - obřad na louce. Děkuji za tipy či nabídky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš ​
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na mých webových stránkách. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný, rád Vám svatbu nafotím. :-) ;-) Informace najdete na mém webu, ceník pošlu na vyžádání. S pozdravem Jindřich Zetík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc ráda bych vám nabídla své služby, focení přírodní svatby zní skvělě, mrkněte prosím na mé stránky. Termín mám zatím volný. S přáním hezkého dne Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den a vše nejlepší v novém roce, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, Bruntál nedaleko a pokud se Vám moje práce bude líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv, přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Dobrý den, Váš termín mám volný a ráda bych Vám nabídla své služby svatební fotografa, jsem z Jižních Čech emoticon Pro více informací či fotografií se prosím podívejte na můj profil zde nebo na mé fb stránce. Budu se moc těšit Hanzalová Photography
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :) Napište mi a můžeme se na všem domluvit :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, portfolio najdete na webu. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, kdyby má tvorba zaujala, termín mám zatím volný :-). Ukázky práce i ceny najdete na mém webu. Srdečně zdraví Jakub Štěpán
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přírodní svatby máme nejraději. Rádi vyfotografujeme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás počas celého januára máme aj novoročné zľavy na svadobné fotenie poslala som vám aj súkromnú správu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Pokud ještě stále hledáte fotografa a a moje práce vás zaujala, ráda nafotím váš den:) Mám zázemí jak v Praze, tak na Svitavsku:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád zachytím okamžiky Vašeho svatebního dne. CN posílám do SZ. Mějte se hezky Jarda Jelínek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?