Fotograf na svatbu, 13.7.2019, Brno

Profilova fotka
Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu v Brně na Staré radnici - 13.7.2019 od 14h. Žádné aranžované fotografie, jde nám o to zachytit atmosféru svatby pomocí v náhodných momentů, případně několika skupinových fotografií, které vyplynou ze situace + nějaký ten postprocessing na památku ;-) Budu ráda za jakékoliv tipy :-) Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaši svatbu, veškeré informace naleznete na mých stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a jsem z Brna. Pokud se Vám budoulíbit moje fotografie, ráda Vám nafotím svatbu. Veškeré informace včetně ceníku najdete na webu. S pozdravem, Marcela Novotná
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud byste měli následnou oslavu mimo hustou zástavbu, mohli bychom Vám udělat pár zajímavých záběrů z menší či větší výšky z dronu. Máme oprávnění k leteckým pracím a potřebná povolení bychom vyřídili. Přejeme krásnou svatbu a samé šťastné chvíle. Silvie Kummerová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem fotografka z Prahy a mám volný termín. Ráda Vám svatbu nafotím. Mé snímky jsou přirozené bez přehnané postprodukce. Má cena je 1000 kč za hodinu fotografování. Kontaktujte mne Hezký den, Anna.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem z Uherského Hradiště, můžu Vás nafotit, veškeré info včetně ceníku na webe
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda zachytím Váš svatební den reportážním a přirozeným, "nenásilným" stylem. Dovoluji si Vám zaslat nabídku na focení do zprávy. Krásné svatební přípravy, Martina
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, jsem přímo z Brna a termín mám volný, fotím právě tak, jak jste to popsali:) momentky, žádná aranž a lehká úprava. veškeré informace najdete na mých stránkách, zdravím a bduu se případně těšit:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?