Fotograf na svatbu, 13.6.2020, Olomoucký kraj

Ahojky lidičky. Chtěla bych se zeptat zda neznáte nějakého dobrého fotografa na svatbu v Olomouckém kraji ? Konkrétně Velké losiny/ Loučná nad Desnou . Svatba bude 13.6.2020? Děkuji za případné typy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkabodanska Dobrý den, Máte soukrou zprávu. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkabodanska Milá nevěsto, budu rád k dispozici. V případě zájmu a zaslání bližších informací, vypracuji cenovou nabídku na míru. Krásné dny Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Odkaz na mé webové stránky naleznete hned pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. S pozdravem Honza Vodička
Odpovědět
Dobrý den, jsem z Olomouce, termín mám volný a pokud se Vám budou moje fotky líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, daný termín mám volný a v případě zájmu Vám svatbu velmi ráda nafotím. Bližší informace a ceník zasílám v soukromé zprávě. S přátelským pozdravem Michaela
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den Šárko, moc gratuluji k zasnoubení a velmi ráda vám svatbu vyfotím, pokud se vám má práce bude líbit a osloví vás. Odkazy a veškeré informace již dostanete ve zprávě, budu se těšit na případnou odpověď. Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se nabídneme :) Svatební balíčky a ukázky práce najdetena našem webu a facebooku. Klidné zařizování
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky. Zde naleznete pár ukázek mé práce, pokud by Vás zaujala, budu rád za osobní setkání, kde se můžeme domluvit na podrobnostech. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkabodanska Dobrý den slečno Šárko, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sarkabodanska Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Velice rád vám svatbu nafotím, tento termín je stále volný. :-) Na webových stránkách naleznete ukázku mé práce. Pro více informací mě neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit. S pozdravem Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkabodanska Dobrý den, termín mám volný a svatbu moc ráda nafotím! :-) Více informací zasílám v soukromé zprávě. Pěkný den Gabriela
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Pokud, jak píšete, hledáte kameramana. Mohu vám některé doporučit nebo rovnou domluvit. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. více foto na mém FB. Hezký den Michal
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?