Fotograf na svatbu 12.7.2014, Vysočina, víte o někom?

Dobrý den, sháníme fotografa na 12.7.2014 z Vysočiny a okolí. Nevíte o někom?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj profil, nebo web. Na Vysočinu to nemám daleko...
Odpovědět
Profilova fotka
Nejsme s Vysočiny, ale z Pardubic to není zase tak daleko. Kdyby se vám líbilo u nás na webu, tak se ozvěte :-) na cestě bychom se domluvily.
Odpovědět
Profilova fotka
hezký den, jsme sice z Prahy, ale to je kousek :), a tak budeme velmi rádi, pokud se podíváte na naše webové stránky... či zde na profil na Beremese :)
Odpovědět
Profilova fotka
Přejeme pěkný den, rovněž máme daný termín volný. Pro více informací navštivte naše stránky a pokud se vám naše práce bude líbit, budeme rádi, když se ozvete. Mirka Čočková
Odpovědět
Profilova fotka
@barenka88 Dobrý den, koukněte i ke mě ;-) . Termín volný. V okolí HB neplatíte dopravu! Krásný den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, mám ještě volný termín a na Vysočinu kousek. Přeji hezký den. Jiří Jura.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín máme zatiaľ voľný, skúste mrknúť na naše webovky, budeme sa tešiť na prípadnú spoluprácu :-) Lucia
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 12.7. Vám můžeme nabídnout své služby... jsme tak trochu i z Vysočiny :) Doprava určitě není problém. Pokud by Vás naše práce zaujala, budeme rádi, když nás kontaktujete. Ukázkové foto najdete zde v profilu, nebo ještě lépe na našich nových webových stránkách. Hanka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobrý den, ze všeho nejdříve gratulujeme ke svatbě. Velmi rádi bychom Vám touto cestou nabídli i naše služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, jsem z Chotěboře, termín mám volný a ceny mírné :-) Foto - celý den 3900,- foto + video 5900,- Koukněte na můj profil a web. díky
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nabídneme naše služby, podívejte se na náš profil zde nebo na naše webové stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Samozřejmě předáme reference abyste mohla kontaktovat nevěsty a zeptat se na nás přímo. Děkuji Zdeněk Krejcar a Jakub Jeník - AP Fotostudio
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsme Vám k službám. CREATIVELOVE
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín ještě máme volný a na Vysočinu jezdíme fotit. Pokud by se Vám líbily naše fotky, více jich najdete na facebooku, ozvěte se! ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Snad se nemineme...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?