Fotograf na svatbu, 12.6.2019, Dolní Kounice

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu 12.6. - středa, v Dolních Kounicích u Brna. Svatba bude odpoledne od dvou hodin, takže by to bylo focení na cca 6 hodin. Předem děkuji za nabídky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal jsem Vám zprávu s ceníkem. Níže pár fotografií z mého portfolia. Více mé tvorby na web stránke, nebo zde na http://www.beremese.cz/catalog/vendor.... Jsem také na Facebooku. Jiří Kosík
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme a natáčíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelamlyn Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den i já mám v tento nevšední den pro svatby volno. Mou práci najdete na webu. Přeji jezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím taky svoje služby, informace posílám do sz.
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelamlyn Dobrý den, rád zachytím okamžiky Vaší svatby. Cenovou nabídku posílám do SZ. S pozdravem Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Když vás bude bavit co dělám (viz můj web v podpisu), v tu středu volno mám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý den, gratuluji Vám k zasnoubení a přeji krásné svatební přípravy :) Moc ráda Vám vaší svatbu nafotím, tedy i já se přidám s mojí nabídkou - více vám píši ve zprávě :) Terka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termím mám volný a rád nafotím Vaši svatbu. Podívejte se na mé stránky, kde naleznete více informací :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
termín mám volný a Dolní Kounice miluju:) koukněte na web pro veškeré info a případně se budu těšit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaelamlyn Dobrý den, také tam mám volno :) Pokud se Vám zalíbí moje práce, ráda Vám svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mohu být k dispozici a více info zasílám do zpráv zde. Zdraví Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
. Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Více informací naleznete na mém webu. S přáním krásného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám svatbu nafotím. Přikládám pár fotek a ráda Vám v případě zájmu pošlu do soukromé zprávy ceník.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Pokud jste ještě nesehnala svatebního fotografa, dovoluji si Vám zaslat svou nabídku. Ráda fotím přirozené snímky. Budu se těšit na Vaší odpověď. Krásné svatební přípravy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?