Fotograf na svatbu, 12.10.2019, Praha

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, sháním fotografa na termín 12.10.2019. Jednalo by se o celodenní focení. Prosím o zaslání nabídek. Děkuji
Odpovědět
1
2
Moc ráda budu s váma! :)
Odpovědět
@lulocka2019 Dobrý den, vámi vybraný termín mám zatím volný a proto bych vám i já ráda nabídla své fotografické služby. Veškeré informace včetně ceníků a dalších fotografií naleznete na mých internetových stránkách. Vše lze přizpůsobit vašim individuálním požadavkům :-) V případě jakýchkoliv otázek mne neváhejte kontaktovat. Přeji krásnou sobotu. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit, Iva Nguyen
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, tak se zkusím do zástupu fotografů přidat i já :) Moc vám gratuluji k zasnoubení a přeji hodně štěstí do manželství Terka
Odpovědět
Profilova fotka
take hlásíme volno :) vše potřebné naleznete na našem webu. ;-) Hanka z HSphoto
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám prozatím k dispozici. Více ukázek mé práce je k vidění na mém profilu nebo webových stránkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, to vypadá na krásnou podzimní svatbu plnou barev. Takovou bych si ráda zafotila. Moje ukázky nejen svatebního focení najdete na webu a samozřejmě také ceny a další informace.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám vlný, ráda tedy budu k dispozici:) Veškeré informace najdete na mých stránkách. Zdravím, Šárka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám také stále ještě volný. :) Poslední dva roky jsem fotila převážně v Kanadě, tak jsem ráda, že mám v portfoliu svatby i se zahraničním přesahem. Ráda poskytnu do zpráv více informací o cenách. Přeji krásný víkend a hodně štěstí s vývěrem, Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis., kratšie fotenie po dohode. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
lulocka2019 Dobrý večer, termín mám volný. Koukněte na moje webové stránky a v případě zájmu určitě se ozvěte. Budu se těšit. Hezký večer .) Cena je dohodou, ale pohybuje se kolem 10 000Kč za celý den na svatbě. Hezký večer. S pozdravem Anželika
Odpovědět
Profilova fotka
Hezky den, přidávám par fotek pro inspiraci. Termín volný mám, jsem z Prahy. Balíček 5 hodinového focení nabízím za 10tis. Většinou to krásně pokryje focení před obřadem, obřad , skupinky, romantické foceni vás dvou, zvyky v restaurace při obědě, nakročeno svatebního dortu. 8 hodinové foceni vychází na 15 tis a je včetně příprav a večerního tance/rautu. Líbí se vám fotky? Napište mi do zpráv, můžeme se sejít osobně a probrat všechno potřebné,a nebo vyplnit objednávku po mailu. Petra Sebestova/svatebnifoto
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?