Fotograf na svatbu 10.8.2019, Praha

Dobrý večer, poptavám svatebního fotografa v termínu 10.8. Praha východ - Kozovazy Približně 6h az 8h focení, nejlépe do 10 000tis. Za případné nabídky budu velice ráda. Předem děkuji, Monika L.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, tak Vám ráda budu k dispozici. Více info najdete na mých stránkách:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Pokud jste ještě nesehnala svatebního fotografa, dovoluji si Vám zaslat do zprávy svou nabídku. Ráda fotím přirozené snímky, v přátelské a příjemné atmosféře. Krásné svatební přípravy.
Odpovědět
Profilova fotka
@monigue163 Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) Do 10 tisíc se nevejdu, ale třeba Vás má tvorba přesvědčí.. S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Váš termín svatby mám volný a svatbu rád nafotím. Podívejte se na galerii a pokud chcete další informace, kontaktujte mě. Přeji hezký zbytek dne. Zdeněk Morávek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
@monigue163 Dobrý den, Vámi vybraný termín mám stále volný a proto bych Vám ráda nabídla své služby. Do zprávy Vám zasílám další informace. Děkuji, přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
@monigue163 Dobrý den, termín mám volný, cenovou nabídku posílám do SZ. Hodně štěstí Jarda Jelínek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, budem veľmi rád, keď vás budem mocť sprevádzať vaším svadobným dňom a dokumentovať vaše jedinečné chvíle. Moje fotografické práce a ďalšie informácie nájdete na mojom profile. Cena za celodenné fotenie je 8 tis. Prajem pekný deň. Tomáš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?