Fotograf na svatbu 1.9.2017 Neveklov

Dobrý den, sháním fotografa na mou svatbu (1.9.2017) u Neveklova na louce u lesíka a posedu. Menší svatba (cca 20 lidí). Počítáme přibližně 3 hodiny focení, obřad a portréty v přírodě - louka, les, ohrada s koňmi, rybník a také našimi dvěma pejsky. Předem díky Eva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, když se Vám zalíbí mé fotografie, jsem Vám plně k dispozici. Mé práce a další informace najdete na mých stránkách. S pozdravem Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@efrankova Zdravím Vás, ráda vám vaši svatbu nafotím. Termín mám volný. Více o mé práci najdete na mém webu případně reference najdete zde na mém profilu na beremku. Pokud vás moje práce zaujme, prosím pište či volejte. Díky a hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mohu:-) Více v SZ V.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, psala jsem zprávu :). Přeji hezký zbytek dne, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také volný termín. Prostředí zní pohádkově, tak vám přeji i pohádkovou svatbu :) Portfolio a informace najdete na mých stránkách. Hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Evo, přírodní svatby mám fakt rád a v téhle lokalitě se bude fotit samo, rád budu k dispozici, pokud Vás má práce zaujme :-). Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na moje stránky a jestli se budou fotky líbit, tak se ozvěte:)! Přeji krásny den. Martina
Odpovědět
Profilova fotka
@efrankova Dobrý den Evo, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mám rád netradiční, stylizované a prostě trošku jiné svatby. Zatím jsem fotil svatbu ve skalách, chatkové osadě a na vesnici, tak bych si rád rozšířil záběr o přírodní ladění. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den milá nevěsto, bude mi potěšením zdokumentovat Váš svatební den. Přeji příjemné přípravy. S pozdravem Petra Jansová svatební fotografka
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Píši zprávu :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?