Fotograf na svatbu 1.7.2017

Dobrý den, hledáme fotografa na svatbu z jižních Čech na termín 1.7.2017 (u Českého Krumlova). Měli bychom zájem o 8 hodin focení a chtěli bychom se vejít do 7000 Kč. Pokud víte o někom, kdo by se do této ceny vešel a fotí fotky, na které se budeme celý život rádi dívat, napište mi prosím. Předem moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Vaši svatbu. Bližší informace si dovolím zaslat zprávou. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si nabídnout volný termín. Více info na webu a FB. Hezký večer Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termím máe zetím volný. radi Vám Váš den nafotíme. Nabídku posíláme do SZ S pozdravem Iva Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, přikládám fotografie pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Všem Vám moc děkuji za nabídku. Fotografa už máme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám ještě volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily, videoukázka hotového alba a referenční alba jsou k dispozici na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim p.s. Jen tak mimochodem, pocházím z Malont :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?