Fotograf na svatbu, 1.11.2018, Praha

Dobrý den, prosím o doporučení na fotografa k nafocení svatebního obřadu v Horních Počernicích 1.11.2018 ve 13 hod, cca 1 hod. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, já bych mohla. Posílám SZ. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Podivejte se prosím na FB na stránky Pavlína Trauškeová Photo - má nádherné pohádkové fotky a není tolik drahá. Je z Prahy
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma, je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji ke svatbě. Termín mám volný a ráda vyfotím. Pokud se Vám moje portfolio líbí, budu ráda, když se ozvete a domluvíme podrobnosti. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás má práce zaujme, ráda svatbu nafotím. Přeji hezký den Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Krasny vecer, napiste mi a muzeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Přikládám pár fotek z Počernic Jinak všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Pokud vás a nastávajícího zaujme styl, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. díky a mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?