Fotograf na svatbu 1.07.2017

Profilova fotka
Sháním fotografa na svatbu, která se bude konat 01.07.2017 v Chateau Třebešice. Líbí se nám s přítelem především originální reportážní styl focení a přirozené fotky. Oslovila jsem Couple of Prague, Everbay, Khiria, Vojtu Hurycha apod., ale všichni ten den mají rezervováno :-( Nemáte ještě nějaký tip? Anebo jste profesionál, který má podobný styl fotografování? Prosím rovnou i o ceny! Dík moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu. Můžete navštívit web, najdete tam reference i ceník. Pokud by Vás moje práce zaujala, ozvěte se.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vaší svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako dokument. Album do 2 týdnů. Jsem vystudovaný fotograf (ITF Opava). Více na mém profilu a webových stránkách, včetně ceny (viz. odkaz níže). Nutno vidět a osahat si výsledné album. Video ukázka je také na mých stránkách. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád přijedu 8-) stačí napsat nebo zavolat vždycky po 17h, všechno info je na stránkách. Mějte se skvěle, Petr
Odpovědět
Profilova fotka
@leorin Dobrý den, koukněte i ke mě na profil. Termín stále volný. Na mém webu najdete blog, kde jsou galerie svateb i ceník. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Hezký den, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, připojuji několik fotografií a bližší info do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, temín zatím volný. Můžem nabídnou i dva fotografy. Více na webu. S pozdravem Luboš a Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, myslím, že Vaši představu bych mohl splňovat. Termín volný také mám. Pokud by Vás moje práce zaujala (více najdete na našem FB a webu - kde jsou i cenové nabídky a další informace k focení), ozvěte se pro přesnější cenovou kalkulaci. Filip M.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, termín mám zatím ještě volný. S pozdravem, Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám Váš termín ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info a ceny posílám do sz. Přeji hezký večer Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat soukromou zprávu, prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Budu se těšit Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer @leorin, rád nafotím Váš důležitý den, tento termín mám zatím volný. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. Nabídku zasílám soukromou zprávou. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Leorin, pokud jste oslovovala i Couple of Prague mohu nám nabídnout nafocení svatby v podobném stylu. Přirozené, neýčové fografie zachycující atmosféru. Jsem z Prahy a často fotím například svatby pro umělce a designéry, protože se v tomto prostředí pohybuji. Má cena je 1000 Kč za hodinu fotografování. Hezký den, Anna :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@leorin V podobném stylu (jako Couple of Prague, ale bráno s rezervou) fotí i kolega @petrnoxnovak a myslím že tady by měl mít ještě volno :) Já bohužel obsazeno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, ráda přijedu. Více info najdete na mém webu. Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám podobný styl uvažování jako Vojta. Fotky má však každý fotograf podle svého stylu, ale snažím se to dělat přesně tak jak píšete - hlavně přirozeně. Termín máme zatím zázračně volný a cena za celodenní focení je 15 000,- (doprava po ČR, předsvatební focení, videoslideshow fotografií). Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@leorin Matej Kmeť zo Slovenska má podľa mňa podobný štýl. http://matejkmet.com/ Prípadne ešte zo slovenských je dobrý fotograf Martin Šveda, Juraj Gotthar, Daniel Nedeliak, Gabriela Javorská. Pokiaľ viem, nemajú problém cestovať. Teda Matej Kmeť určite nie. A ak ťa môžem poprosiť, čo ti napísali Couple of Prague? Ja som im písala na začiatku februára a zatiaľ nemám žiadnu odpoveď.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@leorin Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?