Fotograf na svatb, 10.8.2019, Vizovice

Dobrý den, sháníme fotografa na 10.8.2019 na svatbu, která se bude konat ve Vizovicích. Děkuji za nabídky. Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. V případě zájmu se ozvěte. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, hlásím volný termín a rád svatbu nafotím. Pro veškeré informace o mě navštivte prosím mé internetové stránky. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Dobrý večer, termín mám volný a když se Vám bude moje práce líbit, rád Vaši svatbu nafotím. Víc informací včetně ceníku posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@michalella Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
@honzajezdik_photography Děkuji za nabídku fotky se mi líbí,ale jen příplatek za dopravu by dosahoval k 3tis. M.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád nafotím Vaši svatbu, veškeré informace včetně ceny naleznete na mých stránkách
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se připojím s nabídkou. Veškeré info naleznete na mém webu otázky ráda zodpovím telefonicky nebo emailem. Hezký den Katka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, ve Váš svatební den mám volno. Pokud jste ještě nenašla svého fotografa, ráda se s Vámi domluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda Vám savtbu nafotografuji. Koukněte na mé stránky, kde najdete více informací:) Zdravím, Šárka
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout své služby. Pokud by Vás a nastávajícího oslovil můj styl práce, můžeme si domluvit nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den a gratuluju! moc rád budu fotit Vaši svatbu. Informace o mně a mojí práci najdete zde na mém profilu a především na webu. Zároveň jsem si dovolil poslat Vám konkrétnější nabídku do interní pošty. Miluju celodenní focení, mám pak radost když můžu odevzdat kompletní příběh. Zdravím a ješte jednou gratuluju. Tomáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí .................................................................... web: www.originalfoto.cz mail: info@originalfoto.cz ....................................................................
Odpovědět
Děkuji moc všem za nabídky, už jsme našli svého fotografa 😉
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?