Fotograf na sobotu 16. 9. 2017

Dobrý den, sháníme fotografa na svatbu v sobotu 16. 9. 2017 v Šenově u Ostravy. V případě zájmu prosím pište :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu jsem Vám plně k dispozici. Mé práce a další informace najdete na mých stránkách. Přeji hezký den. S pozdravem Lukáš Alexander
Odpovědět
Profilova fotka
Přiznám se Vám bez mučení, že mým klientem není každý. Možná jste to ale právě Vy, komu se budu líbit. Pokud Vás neuspokojí stránky, můžeme zajít na pivo. Víno piju taky. Pavel, fotograf
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, informace najdete na mém webu. Kdyby vás má práce zaujala, ráda přijedu Markéta Peterková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi přijedeme. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký večer. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
@maner92 Dobrý den slečno Martino, Váš termín mám volný a rád nafotím Vaší svatbu. Prosím, podívejte se na moji tvorbu zde na mém profilu, kde naleznete veškeré potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme vám také naše služby. Svatební termín máme stále volný. V případě zájmu se ozvěte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám volný. Na mém webu naleznete veškeré info. S pozdravem
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, ráda přijedu a svatbu Vám nafotografuji, na mých stránkách najdete veškeré informace. Pěkný den přeji :) Šárka Hasara
Odpovědět
Profilova fotka
@maner92 Dobrý večer, jsme dva bráchové a děláme fotografie i video. Sídlíme v Litoměřicích, ale dojedeme kamkoli. Loni jsme byli na svatbách od Příbrami po Třinec. Letos máme pro všechny nevěsty fotobraz 60x90 cm a online zálohu na 6 měsíců zdarma. Nabízíme i zapůjčení Instaxu a to i zadarmo (obdoba Polaroidu - z foťáku Vám hned vyleze fotka). Mimo to jsme schopni zajistit profesionální fotokoutek s okamžitým tiskem na místě a to včetně rekvizit. Samozřejmostí je smlouva, případně předsvatební schůzka i s focením. Rádi Vás potkáme osobně, ale jsme zvyklí vše řešit i na dálku. Vše je na domluvě. Prohlédněte si naši práci na FB nebo webu, kde naleznete také aktuální ceník několika "balíčků". Pokud Vám nevyhovují, dejte nám vědět svoji představu a společně vymyslíme variantu, která pro Vás bude optimální. V případě jakýchkoli dotazů se neváhejte ptát. Za tým Zachyť To.cz - Foto & Video Radek
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?