Menu Forum

Fotograf na reportážní fotky ze svatby, 6.9.2014

12. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
hanagrun
8
Registrovala se 5. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 6. září 2014
    Holčovice, Region Bruntál
fotoportrét
fotoportrét
hanagrun
8
Registrovala se 5. listopadu 2013 na beremese.cz. Přidala 63 příspěvků. Region Olomouc.
  • Svatba byla 6. září 2014
    Holčovice, Region Bruntál
 Chtěli bychom fotografa na "reportážní" fotky se svatby, nikoliv ty pózovací. Děkuji moc za nabídky. emoticon
10. bře 2014 ve 20:37  •  Svatba byla v září 2014  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 5 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
zzproduction
ZZ Production Foto - Video
Zdeněk PRO

Foto a video - Region Hodonín
26

“Svatba Stefan & Marketa 6.8.2016, Boretice https://youtu.be/ZOr7S7QNbmI”
(Před 5 měsíci)

Dobrý den, můžete se podívat i na naše stránky. Váš termín máme ještě volný ... emoticon
10. bře 2014 ve 22:04  •  www.zz-production.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

Foto a video - Region Praha
5
fotoportrét
fotoportrét
svatebni_fotografka
Fotografka
Petra Jansová PRO

5
 Dobrý den,
tento termín je aktuálně volný. Pokud se vám moje fotografie líbí ráda zdokumentuji váš svatební den. Styly kombinuji a zákazníkovi se přizpůsobím.
s pozdravem Petra Jansová - fotografka.
10. bře 2014 ve 22:05  •  www.fotojansova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (40 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín svatebního dne mám také volný a proto si dovolím nabídnout své služby.
Budu rád, když navštívíte moje webové stránky, kde naleznete jak pár fotografií jako ukázku mé práce, tak i orientační ceník.
Pokud Vás má nabídka zaujme, určitě mne zkontaktujte.

Jakub Horák - VyfoťMě
10. bře 2014 ve 22:15  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
sonagoldova
SOŇA GOLDOVÁ Photography
Soňa Goldová PRO

Foto a video - Region Břeclav
18

“Ocenění TOP 10 v soutěži Svatební fotografie roku 2014 Česká Republika, v konkurenci 532 přihlášených :-) Díky všem, pro které jsem měla možnost fotit a těším se na letošní svatební sezónu!”
(Před 2 lety)

Dobrý den, nabízím volný termín...S pozdravem, Soňa Goldová
11. bře 2014 v 08:28  •  www.sonagoldova.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
9

“Děkujeme za vaše krásné reakce na toto video: https://vimeo.com/190629875 Jsme rádi, že se vám naše tvorba líbí :-) ... Ti, kteří ještě zvažují, jestli video na svatbu ano či ne ... za nás určitě ANO, i kdyby to mělo být jen formou krátkého klipu. Určitě nebudete litovat a vaše vzpomínky budou zachovány.”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den, podívejte se i na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Termín máme také volný.

Pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
11. bře 2014 v 08:38  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 11 měsíci)

Dobrý den,
termín mám volný, celý den fotím za 6000Kč. Bez dalších poplatků!
Budu moc rád když se podíváte na mé webové stránky, nebo na profil na beremese a v případě zájmu mně kontakutujete.
Hezký den Tomáš
11. bře 2014 v 08:54  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
dovolím si Vás pozvat k prohlídce našich stránek. V nabídce máme také balíčky foto+video. Pokud by Vás styl a ceník zaujaly, rád se s Vámi sejdu na předsvatební schůzce. Reaguji, protože mám samozřejmě termín volný.

Přeji Vám při výběru fotografa šťatnou ruku

mějte se moc hezky Mikuláš Křepelka
11. bře 2014 v 10:49  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Jsem sice z Prahy, ale mohu dojet kamkoliv. Cestu bych si neúčtoval.
V případě objednání focení do konce března bych Vám mohl dát z nabídek Top, nebo Extreme z mého ceníku slevu 40%.
Na svých stránkách mám i jiná alba, než jen svatební, tak můžete kouknout na můj styl focení a pokud Vás moje práce zaujme, tak se určitě můžeme domluvit.

Hezký den, Martin Pokora
12. bře 2014 v 09:03  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí