Fotograf na pátek 3.7.2015 Vyškov

Dobrý den, mohli byste mi doporučit nějakého fotografa? Svatba bude v pátek 3.7.2015, obřad i hostina budou ve Vyškově. Děkuji za rady a návrhy.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, páteční termín máme ještě volný. Do Vyškova to navíc máme kousíček. Dovolím si Vám zaslat i interní zprávičku. Prozatím se klidně podívejte na naše webovky. Najdete na nich ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a podrobný popis jednotlivých svatebních fotobalíčků. Budeme se těšit :) Lukáš Machaníček LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslali jsme Vám intetní zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný a rádi Vaši svatbu nafotíme. Fotíme ve dvou společně s manželkou. Zasílám interní zprávu. Hezký den Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ten pátek máme ještě volný a z Brna to máme kousek. Můžete tedy mrknout k nám. Pošleme Vám podrobnější info do zprávy. J+P Nejedlí
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý večer, také se přidávám do řady fotografů a moc rád bych Vám nabídnul své služby ;-) Přeji hezký večer S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín mám prozatím volný. Do vyškova to mám asi hodinu a půl cesty, takže celkem kousek :o) Ráda bych Vám nabídla tvůrčí a reportážní způsob fotografování Vaší svatby. Do zprávy Vám ještě pošlu ceník a info. hezký večer, Mariana
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame prozatim volny. Nahlednete do naseho profilu.
Odpovědět
Ahoj, z vlastní zkušenosti ti můžu doporučit slečnu Lucii Masaříkovou, je to přímo Vyškovačka. Svatby fotí opravdu nádherně a za relativně málo peněz. https://www.facebook.com/CvakyBlowfly... Jen teda nevím, jestli bude mít ještě volno... Ale přidávám svůj tip ;)
Odpovědět
Doporučuji Markétu Hennerovou, na fb najedete jako Markéta Hennerová fotografka, foto u mě v albu. Cena a fotky luxusní.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín máme volný, jsme z Kroměříže. Předsvatební schůzka a smlouva jsou pro nás samozřejmostí. Více z naší práce, stejně jako ceny a obsahy fotobalíčků (vždy konečnou cenu domlouváme individuálně) najdete na našem facebooku, případně webu (není tak aktuální). Pokud se Vám bude naše práce líbit, ozvěte se ;) Filip a Linda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den! Rádi Vám nabídneme naše služby. Termín máme zatím volný. Máme mnohaleté zkušenosti s poskytováním svatebního fota i videa. Na naší webové prezentaci naleznete reference, ceník, fotky i videa, která prezentují naši práci. Pokud Vás naše práce osloví, budeme rádi, když se nám ozvete. S přáním hezkého dne, Zdeněk Krejcar AP fotostudio.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tak hlásím ještě volný termín. Jsem ze Slavkova u Brna, takže to mám k vám blízko... ;)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš páteční termín svatby mám volný. V případě že by se Vám má tvorba zamlouvala, velice rád budu Vašim fotografem... Hezké dny přeje Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Ceník vám zasíláme do vaší interní pošty. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Rád Vám nafotím Váš den :) Podívejte se na náš web. Spolupracujeme jako tým foto + video. Pište nebo volejte, ať máte vzpomínky..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?