Fotograf na pátek 28. prosince 2018?

Ahoj, hledám fotografa na svatbu, představa je asi taková: Obřad od 13.30 v Kostelci nad Černými lesy - nějaké fotografie z průběhu obřadu + několik fotografií se svatebčany. Potom fotografie s manželem v zámeckém parku. Nic moc velkého... Děkuji za případné nabídky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, to mě láká. Odkaz na můj web je pod příspěvkem. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zasílám nabídku do SZ 🙂. JF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Jsem vám k dispozici. Portfolio najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vm Vaši svatbu vyfotím :) Napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi nafotíme. Jsme z Českého Brodu. Informace naleznete na našem webu. Pěkný den. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Romano, pokud Vás zaujala moje práce, budu rád když mně napíšete. Více posílám do soukromé zprávy. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, také hlásíme volný termín. Vše potřebné naleznete u nás na webu. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám nabídku do zprávy. Krásný den, Lenka
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, to je velice zajímavé datum pro svatbu a všechno bude vánočně nazdobené :) Ráda bych vám nabídla volný termín.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín máme volný, podívejte se na moji stránku kde najdete informace a ukázku mé práce. Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se na můj web a popřípadě mě kontaktujte. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee, to zní krásně! Mrkněte ke mně a dejte kdyžtak vědět :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Vás svatební termín volný :) Přeji hezký zbytek večera S pozdravem Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluji si nabídnout služby. Svatby fotíme dva - já a manžel, nic nám tedy neunikne. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párové focení zdarma (slouží zároveň i jako předsvatební schůzka), je u nás také možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškeré informace, fotky, atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?