Fotograf na pátek 26.5. 2017 v Praze?

Hledám fotografa na svatbu, která se bude konat v pátek 26. května 2017. Obřad bude v Průhonickém zámečku ve 14 hod. a oslava na Praze - západ. Mám zájem o cca 7 hod. focení. Cena do 10 000 Kč. Předem děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, i já se připojuji s nabídkou. Jsem z Prahy a termín mám volný. Více o mě najdete na mém webu, reference na profilu zde na beremese.cz. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte mě kontaktovat. Ráda se stanu vaší svatební fotografkou. Mějte se fajn, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, mám prostor pokud se Vám budou líbit fotografie. Více posílám ve zprávě. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici, nabídku zasílám zprávou.. Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám také volný. Ukázky mojí práce včetně ceníku naleznete na mém webu. V případě Vaše zájmu mne neváhejte kontaktovat! :) Budu se těšit! S pozdravem Daniela
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem Vám k dispozici :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud vás zaujme mé portfolio, jsem vám k dispozici. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín ještě volný ;) Přeji hezký zbytek dne Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?