Fotograf na pátek 20.7.2018 Olomouc?

Ahoj, sháníme narychlo fotografa na pátek 20.7.2018, bude to malá svatba se svědky a naším synem. Chtěli bysme fotit max 4hod. Ranní přípravy, obřad a fotky po. Nebo dle dohody. Nabídky i s cenou prosím sem nebo na mail pavlus258@seznam.cz. Dekuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, v pátek 20.7. mám volno a budu rad za spolupráci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný. Velmi rád za Vámi přijedu a nafotím Váš výjimečný den. Více ukázek mé práce najdete na mém profilu a webových stránkách.
Odpovědět
Dobrý den, jsem z Olomouce, termín mám volný a zprávu jsem Vám posílal na uvedený mail.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Jsme Vám plně k dispozici. Hanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud jste ještě nesehnala, rád bych Vám nabídl své služby :-) Více mých fotografií naleznete na facebook.com/dopitafoto Budu se těšit na případnou spolupráci, Dopita
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ráda nabídnu své fotografické služby. Pokud by se Vám má práce líbila, neváhejte mě kontaktovat. Budu se těšit na případné setkání. Pěkný den. Michaela Kejdušová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, taky bych Vám rád nabídl své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?