Fotograf na pátek 17.06.2022 Hořovice (Berounsko)

Dobrý den, sháníme fotografa pro naši svatbu na zámku v Hořovicích. Jednalo by se o max. 3 hodinové focení (v čase 14 - 17 hodin) - obřad, společné fotografie a novomanželské + pokud by bylo možné například pořídit krátké video nástupu svatebčanů a nevěsty. Prosím o nabídky včetně podmínek a konečné ceny. Všem děkuji předem 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mém webu nebo na instagramu. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den 🙂 pokud Vás zaujme moje tvorba na webových stránkách ráda přijedu nafotit Váš svatební den. S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@sarkamal Zdravím, Vaše datum svatby mám volné. Moc rád přijedu. Jak fotím a za jaké ceny najdete na webu nebo na instagramu a facebooku. Hodně zdaru v plánování 🙂 Patrik & Radka Schöberovi
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Mám do Hořovic kousek, což je fajn. Vše potřebné najdete na mých webových stránkách nebo na fb profilu Jakub Kruliš photography. Jestli hledáte pohodáře, se kterým se budete cítit příjemně, tak jsem ten pravý 🙂 Jakub
Odpovědět
Všem moc děkuji za nabídky, již máme fotografa vybraného. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i své služby. Tento termín mám zatím volný. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl mé práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. V nabídce máme také výhodné balíčky foto + video a automatický fotokoutek s rychlým tiskem. Mám pro letošní rok výhodnější nabídku ve speciálním balíčku. Když se ozvete, napíšu vám podrobnosti. Mějte se hezky Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, U nás v Czech Social Production už jsme svateb zažili nespočet svateb a bylo by nám ctí, kdybychom mohli být součástí i té Vaší. Natáčíme, fotíme a dokážeme Vám pomoci i se zařízením DJ nebo květinové výzdoby. 🙂 Všechno potřebné o nás najdete na webu. Ve zprávách ode mě kdyžtak máte více informací, rádi Vám pomůžeme se sestavením toho nejvhodnějšího balíčku na míru právě pro Vás. S pozdravem, Tomáš Turek - Czech Social Production s.r.o.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?