Menu Forum

Fotograf na obřad - Poděbrady - 23.7.2016

7. led 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
silvikt
14
Registrovala se 9. března 2014 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 55 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
silvikt
14
Registrovala se 9. března 2014 na beremese.cz. Přidala 46 příspěvků. Má 55 přátel. Region Praha.
 Zdravím, nalezne se zde fotograf pouze pro focení obřadu a následných fotek v parku? emoticon Děkuji za nabídky.
4. led ve 22:00  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

Foto a video - Region Praha
10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
atprosecka (42 r.)
AP FOTOSTUDIO
AP FOTOSTUDIO PRO

10

“Děkujeme za vaší účast na anšem stánku na Svatebních dnech 2015 v hotelu Clarion a jsme potešení vaším zájmem. Těším se na další osobní setkání.”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naše webové stránky a těšíme se na odpověď.
5. led v 09:00  •  svatby.apfotostudio.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 11 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
licamann
Lukáš Černý - Svatební a portrétní fotograf
Lukáš Černý PRO

Foto a video - Region Děčín
1

“Soutěž o fotografování ZDARMA Připravil jsem pro vás soutěž o svatební fotografování ZDARMA. Hrajte o celodenní fotografování zdarma a nebo se slevou až 50 %. Mám pro vás připraveno 5 otázek, které jsou zaměřené na naší firmu a služby s ní spojené. Veškeré odpovědi se dají dohledat na našich webových stránkách. První cena je celodenní fotografování zdarma, balíček obsahuje totéž”
(Před 11 měsíci)

HLEDÁTE SVATEBNÍHO FOTOGRAFA? Nabízím fotografování svatebních obřadů v různých variantách po celé České republice. Veškeré ceny najdete v odkaze na webové stránky. Najdete mne také zde na facebooku pro případné dotazy.
5. led ve 12:18  •  www.lukascerny.eu  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
filipmatuska (31 r.)
Filip Matuška Photography
Filip Matuška PRO

Foto a video - Region Kroměříž
20

“Http://www.filipmatuska.cz/?p=463 další z příspěvků na našem blogu s tagem "svatební nápadník" - inspirace jedním z trendů poslední doby - LEVANDULÍ :)”
(Před 1 rokem)

Dobrý večer,

pokud byste se rozmysleli a chtěli mít nakonec zdokumentován celý den, hlásím volný termín. Více z mé práce najdete na facebooku a webu. Ozvěte se ;)

Filip
5. led v 18:55  •  www.filipmatuska.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, rád vám nabídnu své služby. Nabízím fotografování svateb po celé České republice. Veškeré informace a ukázky mé práce naleznete na webových stránkách.
5. led ve 20:57  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
paveldufek (44 r.)
Pavel Dufek
Pavel Dufek PRO

19

“Na weby jsem přidal 3 svatby. :-) Pavel”
(Před 2 měsíci)

Dobrý den @silvikt, jsem Vám k dispozici. Info na webových stránkách. Pokud vás zaujme můj styl, kdykoli mě kontaktujte. Pavel
5. led ve 21:00  •  www.paveldufek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín mám zatím neobsazen.
Nabízené služby, portfolio a orientační ceník naleznete na mém webu.
Pokud Vás má práce zaujme, budu rád, když mne zkontaktujete.

Jakub Horák - VyfoťMě.cz
7. led ve 13:52  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí