Fotograf na malou svatbu, Polička 13.8.2016

Profilova fotka
Hledáme fotografa na malou svatbu (celkem 12 osob). Jedná se pouze o nafocení obřadu, skupiny a páru a následná úprava. V termínu 13.8.2016 v 11hod na radnici v Poličce. Děkuji za nabídky!
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Pokud se dohodneme, sepíšeme smlouvu a následně vyfotíme několik předsvatebních záběrů. Na svatbě to potom není takový šok a zároveň si řekneme co je a není pro pěknou fotografii dobré a vhodné, zkusíme pózy. V nabídce mám i zábavnou automatickou fotící mašinu Fotobot, která fotí sama, rychle tiskne (16s)a ukazuje vše přímo na dotykovém displeji. Dále je možnost objednat si v balíčku navíc kameramana. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku v soukromé zprávě. Více informací najdete na mých webových stránkách nebo mě kontaktujte. Děkuji. Přeji pěkný den. Martin Máslo
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, jsem přímo z Poličky a nabízím své služby ;-) ukázka mé práce na webu, info na čísle V případě Vašeho zájmu se budu těšit :-) Lenka S.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám v tomto termínu nabídnu své služby :) S přáním pěkného dne, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?