Fotograf na cervenec 2018, Karvina

Profilova fotka
Hezky den, hledam fotografa na svatbu 14.7.2018 ve Dvore Olsiny v Karvine. Budu rada za nabidky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Když se Vám budou mé fotky líbit a cena zaujme, jsem Vám plně k dispozici. Moji práci a další informace najdete na webových stránkách (dole pod příspěvkem). Přeji příjemný výběr fotografa. S pozdravem Lukáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotografujeme, více informací v soukr. zprávě. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám zprávu. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem k dispozici. Pavel
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný, více informací posílám do zpráv.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, máme volný termín. Navštivte náš web a pokud se vám zalíbí naše práce tak se ozvěte a domluvíme se na nafocení vašeho dne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš termín zatím volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek večera a víkendu. Vráťa Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se trefíme fo termínu, mohu být k dispozici :) Pěkný den, Robin.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád bych vám nabídl své služby :). Vše potřebné naleznete na webových stánkách a jelikož jsem z F-M, tak se můžeme se osobně sejít a mohu vám ukázat fotky s celé svatby a můžete se na cokoliv zeptat :). Pavel
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj.. nabízím taky své služby
Odpovědět
Za nás doporučuji Michala Krusberského. Byli jsme moc spokojeni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lessika Dobrý den, v případě, že ještě hledáte fotografa na svoji svatbu, dovolil bych si Vám tímto nabídnout své služby. Budu rád, pokud byste si našla čas a navštívila můj zdejší profil, kde naleznete veškeré potřebné informace. Přeji příjemné svatební přípravy. S pozdravem, Ján Senčák
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda nafotografuji Váš svatební den. Není problém se na čemkoliv domluvit. Pro více informací navštivte můj profil nebo web :-) Budu ráda, když se ozvete. Krásný den, Skupieňová Kateřina
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám nabídku do zprávy. Přeji hezký den. :) Michal Pleva
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?