Fotograf na celý den, Praha Bechovice, 3.10.2020

Dobrý den, sháníme svatebního fotografa na 3.10.2020 v Praze Běchovicích. Fotit budeme chtít od rána, přes obřad až do večerní párty. Prosím volné fotografy rovnou o cenovou kalkulaci do zpráv. Předem děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rád nafotím, píšu soukr. zprávu.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás mé fotky zaujmou, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také se postavíme do fronty. Svatební balíčky a ukázky najdete na našem webu. Ať vše klapne!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, dovoluju si nabídnout služby svatebního fotografa. Svatby fotíme dva - já a manžel. Fotíme v rámci celé ČR. Ke svatebnímu focení nabízím párový předsvatební focení zdarma, je u nás taky možnost zapůjčení polaroidu zdarma a fotky dostanete již do 14 dnů od svatby. Veškerý informace, fotky, reference atd. najdete na mých stránkách :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmslav Dobrý deň skúste si pozrieť moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda bych Vaši svatbu nafotila. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný den Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud Vás zaujme moje tvorba, ráda přijedu a nafotím Váš svatební den. :-) S pozdravem, Marcela
Odpovědět
Profilova fotka
@mmslav Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi vyfotíme. Více info posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. Také jsem Vám zaslal zprávu. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, pisu zpravu;)
Odpovědět
Článek se načítá
@mmslav Dobrý den, tento termín mám volný a tak bych Vám ráda nabídla své služby. Do soukromé zprávy si Vám dovoluji zaslat další podrobnosti. Děkuji a přeji hezký zbytek večera. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, Váš termín máme v tuto chvilku volný. Vše potřebné naleznete u nás na webu. Hanka z HSphoto
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný a bude mi potěšením nafotit váš velký den. Odkaz na mé webové stránky naleznete dole pod vloženou fotografií, budu rád za jejich shlédnutí. Pro podrobnosti ke svatebnímu focení mne prosím kontaktujte přes www stránky nebo tady v SZ. Honza Vodička
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, milá nevěsto, kdyby Vás zaujala moje práce, moc rád Vám nabídku svoje služby :) S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, zmiňovaný termín mám prozatím volný. Ráda Vám nabídnu své služby. Napište mi v případě zájmu a obratem se Vám ozvu. Kontaktovat mne můžete emailem a nebo přes kontaktní formulář na mém webu, kde také najdete i více fotografií. S pozdravem Simona
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, i já se připojíme s nabídkou služeb :) Ukázky celých svateb, kontakt i ceník naleznete na mých webových stránkách. Kačka :)
Odpovědět
Profilova fotka
@mmslav Dobrý den, moc Vám i Vaší nastávající gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Jezdíme a fotografujeme s manželkou - získáte v nás tedy dva fotografy, což krásně rozšiřuje možnosti a úhly focení. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Všem děkujeme za nabídky a vážíme s jich. Fotografa jsme si již vybrali.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce bude líbit, ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Mějte se krásně. S pozdravem, Míša. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@mmslav Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách :-) Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?