Fotograf na celý den Moravskoslezský kraj (červen 2015)

Poprosím o doporučení na fotografy, kteří nafotí celý den svatby od ranních hodin, až po večerní párty. Samozřejmě že mě zajímá i ta cena focení. Tak prosím nevěsty o doporučení. :
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Dobrý den, doporučit nás nemohu, ale rád bych Vás odkázal na naše internetové stránky. V případě, že by Vás naše tvorba zaujala, tak se s Vámi rádi sejdeme na nezávazné předsvatební schůzce, kde Vám mohu ukázat zbytek naší tvorby a případně s Vámi probrat Váš velký den. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovědět
Profilova fotka
@moninkadro Za me Veronika Bilkova Photography (kontakt na FB), dilo viz moje album a FB. Skvely pristup mlade slecny co se neboji niceho a vyjde ve vsem vstric :-) Cena - 7 000 za cely den od priprav po party. V cene +-1000 fotek z celého dne na DVD (na těchto snímcích jsou použity základní retuše) a 100 fotek retušovaných detailně. PLUS dvě vytištěné fotografie ve velikosti A3 (30*45cm)
Odpovědět
Profilova fotka
@moninkadro Dobrý večer, já si dovolím doporučit například Michala Szydlowského (Ostrava), Jana Vlčka (Opavsko) či manžele Vlkovi (vlkfoto.cz) - nejsou sice z Moravskoslezského kraje, ale jsou poblíž, třeba by Vás jejich tvorba mohla oslovit. Pěkný zbytek večera. Martin Lysek
Odpovědět
Profilova fotka
@moninkadro Krásný večer, jezdíme po celé České republice i Slovensku, proto si dovoluji zaslat konkrétní cenovou nabídku interní poštou. :-) Přeji příjemné přípravy svatby, ať se vše vydaří! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@moninkadro Přesto, že žádáte o radu nevěsty, dovolím si nabídnout své služby a budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web. Moravskoslezský kraj je krásný a ráda bych si tam nějakou svatbu zopakovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
reagují samé nevěsty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem sice z Pardubic, ale ráda přijedu kamkoliv. ;-) Do interní pošty vám zasílám konkrétní cenovou nabídku. ;-)
Odpovědět
@moninkadro Doporučuji Michala Krusberského! Opravdu super přístup, super cena a v neposlední řadě nádherné fotečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Moni, sice nejsem nevěsta, ale pokud budete mít chuť vybírat z nabídek, tak nabízím i já své služby. Můžete mrknout na moje stránky, kde naleznete i ceník, nebo na profil zde, kam píší nevěsty recenze na mě a mou práci. Pokud Vás moje fotky zaujmou, tak mi klidně napište nezávazný mail, rád Vám pošlu odkazy na celodenní svatby a více informací. V červnu mám obsazeno zatím pouze 13., 27. Hezký den, Vašek ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, v případě zájmu mohu nabídnout své služby. Na cenně se určitě domluvíme... Mějte se Martin
Odpovědět
Moc děkuji za všechny nabídky. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také vám rádi nabídneme naše služby. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. Do vaši interní pošty zasíláme ceník našich služeb. Přejeme pěkný den, Mirka a Petr Čočkovi
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, můžete se podívat na mou práci a v případě zájmu napsat :) Hezký den Lucka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, také jsem v případě zájmu k dispozici :) Více info najdete u mne na webu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovolím si nabídnout i své služby. Sice nejsem z Moravskoslezského kraje, ale není problém kamkoliv dojet. Při objednání focení celého dne bych si neúčtoval cestovné. Také při objednání focení svatby na příští rok nabízím slevu 10%. Pokud se Vám bude má práce líbit, tak se určitě domluvíme. Přeji krásný den, Martin Pokora
Odpovědět
Profilova fotka
Taktiež sa pridávame k zástupu kolegov :-) Galérie zo svadieb si môžete pozrieť na našich stránkach, aktuálne foto na FB. Fotíme vo dvojici po celej ČR.
Odpovědět
Profilova fotka
@moninkadro :-) Dobrý den, vždy se pro svatby nabízím na celý den ( a to i u menších svateb s nízkým budgetem, kdy jsem v přívětivém prostředí a atmosféře ochoten po dohodě fotografovat i déle, než zač jsem zaplacen ), cestuji všude možně a nestojím víc než je přiměřené. Budu rád, když mne nejen vy, ale kdokoli z budoucích novomanželů, oslovíte. Mějte se hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Také nabízím své fotografické služby, více fotek mám na facebooku a na webu. V případě zájmu, budu rád, když se ozvete. Jsem z Brna, ale není problém kamkoli dojet. Přeji hezký zbytek dne Radim
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vám nabídli naše fotografie tvořené s láskou pro Vás Jsme kreativní tým fotografů, kteří dokážou Váš svatební den zachytit ve všech pestrobarevných formách nejen obrazových, ale také emočních. Díky individuálnímu přístupu a zkušenostem jsou pro nás Vaše přání a představy prioritou. Vaše spokojenost je našim srdečním úspěchem. V momentech, kdy naši kolegové litují toho, že se nemohou „ rozpůlit „ nám neuteče jediná vzpomínka na neskutečné autentické záběry. Nabízíme unikátní focení, plné pohody, radosti a světla. Když chcete, aby vaše vzpomínky na fotografiích zářily. CREATIVELOVE – fotografie s láskou, fotografie s příběhem. Děkujeme, že jste věnovali čas těmto řádkům a pokud jsme Vás naší tvorbou zaujali - neváhejte nás oslovit - cenovou nabídku zašleme :-) S přáním hezkého dne Kamila&Jan
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím také své služby. Více informací prostřednictvím zpráv či webu. Nabízím slevu 10 %, pokud si termín rezervujete do konce tohoto roku. Těším se na Váš kontakt a přeji hezký den. :-) Radek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
@moninkadro dobrý večer, pokud se Vám budu líbit, nebojte se ozvat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud by Vás mé fotografie zaujaly, tak mám tento termín stále ještě volný emoticon s pozdravem MK
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, pokud se Vám má práce zalíbí, rád zodpovím vše co Vás bude zajímat... přeji příjemný den.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom Vás oslovili s naší kreativní službou - pokud se Vám zalíbí naše tvorba budeme potěšení, když nás kontaktujete. Více než slova je láska k fotkám, kterou Vám můžeme zrealizovat. Děkujeme za přečtení těchto pár řádek a zhodnocení naší srdeční tvorby <3 K&J
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, ukázky mé práce na webu.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@craki ahoj prosím o kontakt
Odpovědět
Profilova fotka
@nasesvadba Na Facebooku si vzhledejte Veronika Bilkova PHOTOGRAPHY, ma tak ukazky veskere sve prace
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?