Fotograf na 9.9.2017 - Osvětimany

Dobrý den, fotografa jsme už měli domluveného a dnes vše zrušil, že má jiné povinnosti. Svatba bude 9.9.2017 v penzionu Malovaný v Osvětimanech, hostů bude cca. 40. Nepotřebujeme fotit česání a líčení, to je pro mě zbytečnost. Raději vítání hostů, příjezd nevěsty a ženicha, obřad, pár momentek nebo portrétů hostů, pár fotek novomanželů... Prostředí je nádherné a na místě se dá vymyslet mnoho kompozic. Rozhodně chceme i pár vtipných fotek s přáteli, žádná nuda. Nemusí jít nutně o profi fotografa, nebude nám vadit nadšený amatér, co sbírá zkušenosti - jen ať je aspoň pár fotek použitelných. Jsme ochotni zaplatit maximálně 8.000,-. Pokud se najde někdo ochotný, budeme moc vděční... Momentálně jsme z odvolání prvního fotografa velice smutní. Moc díky za přečtení a reakce.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mame jeste volny a jsme kousek od Vas ... :) pokud budete mit zajem muzeme se domluvit na osobnim setkani .... Z.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme zatím volný. Nabídku posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, termín mám volný a z Brna je to kousek. Koukněte na mé stránky, kde najdete i cenové balíčky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám a volný a rád Vám nabídnu své služby. Nedaleko Osvětiman máme chatu, tak zdejší kraj celkem znám :) Více naleznete na mé kartě a stránkách. S přáním pěkných svátků, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný. Mrkněte prosím na můj web. Markéta
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?