Fotograf na 9.9.2016, Praha

Dobrý den, dcera kolegyně hledá fotografa na 9.9.2016, zámek Ctěnice. Rozsah focení: obřad, skupinové foto a portréty. Za nabídky děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám aktuálně volný, mrkněte na mé práce zde na PRO profilu, webových či facebookových stránkách a kdykoliv mne kontaktujte :) S pozdravem M. Zaňková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám termín volný a do není problém přijet do Prahy. Pokud by nevěstu moje práce zaujala (více najdete na našem facebooku a webu), až se nám ozve pro individuální cenovou kalkulaci. Filip
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, připojuji několik fotografií pro představu a bližší informace do soukromé zprávy. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Dobrý den, poslal jsem Vám soukromou zprávu. :-) Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
@subrtka Dobrý den, také aktuálně volno :-) Budu ráda, pokud nevěsta mrkne na moji práci na web, kde je toho více než zde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, ráda přijedu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji krasný den, Jmenuji se Matěj Sládek a pocházím z Hradce Králové ale do Prahy neni problem dojet :). S focením svateb mam mnoho zkusenosti a rad bych Vám nabídnul mé služby jakožto fotografa. Po domluvě mohu také nabídnout FUNBOX ( fotokoutek s rekvizity) v priloze zasilam ukazkove fotografie popripade na webove strance ci FB najdete mnoho dalsich fotografii :) pokud budete mit zajem nevahejte mě kontaktovat. :) Preji hezky den :) s pozdravem Matěj Sládek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný. Posílám SZ S pozdravem Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. :) Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Také mám volno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím Vám své služby.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín volný, mrkněte na fotky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mou nabídku naleznete v soukromých zprávách. Přeji úspěšné hledání Lucie Slováková
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Děkuji Všem za nabídky, kolegyně má již vybraného fotografa rezervovaného.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?