Fotograf na 8.8.2020

Dobrý den, hledáme fotografa na 8.8.2020 ve Velkých Bílovicích. Svatba bude na Vinohradu. Na cca 3 hodiny docení.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrak4 Dobrý den Petro,datum Vaší svatby mám neobsazené a rád přijedu i na 3 hodiny Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu dojet z Hodonína, tři hodinky nejsou problém, dá se domluvit. Mrkněte na mé webovky a v případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat :) S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
@petrak4 Dobrý den, posílám Vám soukromou zprávu :-) Michal Janda
Odpovědět
Profilova fotka
@petrak4 Dobrý den slečno, moc Vám i Vašemu nastávajícímu gratulujeme k připravované svatbě. Ve Vašem termínu máme prozatím volno. Posíláme Vám odkaz na naše stránky. Pokud Váš zaujme naše práce, moc rádi se s Vámi osobně poznáme a nafotíme Váš jedinečný den. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
@pschober Dobrý den, děkuji za Vaší nabídku, avšak ji nevyužiji. S pozdravem PK
Odpovědět
@fotokate Dobrý den, děkuji za nabídku. Líbí se mi Vaše práce, nicméně vidím, že jste z Ostravy a naše akce je na jižní Moravě. To je trochu daleko. Doprava by ve výsledku celé focení prodražila.Chci mít hezké vzpomínky to ano, ale za rozumnou cenu. Děkuji a přeji hezký den PK
Odpovědět
@originalfoto Dobrý den, děkuji za nabídku, Vaše fotografie jsou pěkné, nicméně mi na stránkách chybí ceny a odkud jste. S pozdravem PK
Odpovědět
@veronika_tvrda Dobrý dne, děkuji za nabídku, avšak ji nevyužiji. S pozdravem PK
Odpovědět
Profilova fotka
@petrak4 Dobrý den, já fotím po celé ČR a pokud je to daleko, cenu dopravy tomu také přizpůsobuji - vím, že nikdo nezaplatí dopravné dražší než samotné focení :) Cena dopravy ve Vašem případě by byla 500 Kč. Pokud byste o focení měla zájem, budu ráda, když se ozvete. Přeji pěkný zbytek dne, Skupieňová K.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrak4 Dobrý den Petro, poslali jsme Vám SZ s bližším informacemi. Rosťa a Jana Mokrošovi
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
obrý den, váš termín mám volný a velice rád vám nafotím vaši svatbu. Podívejte se na web a popřípadě mě napište. S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád vám svatbu nafotím. Není problém dojet kamkoliv. Vše potřebné najdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub krulis photography. Vše je možné individuálně doladit k vaší spokojenosti. Přeji pěkný den. Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
@petrak4 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád budu součástí Vašeho dne D a zachytím tak krásné a neopakovatelné okamžiky, odevzdávám vždy všechny vyfocené fotografie, upravené, nelimituji počet. Seznámit se s mou prací můžete na mých webových stránkách. S pozdravem a velkou gratulací David Lidmila
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?